Absolwenci

Maj
30

Pożegnanie Absolwentów 2018

Kasztany dawno już przekwitły, a nasi absolwenci z klasy 4CD i 4BM zakończyli zdawanie egzaminów maturalnych.

By admin | Absolwenci . Aktualności
Szczegóły
Maj
20

Pożegnanie Absolwentów 2017

W naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych.

Szczegóły
Maj
06

POŻEGNALIŚMY ABSOLWENTÓW 2016

„ Dziś  śpiewam te trudne słowa, życzenia Wam nieznane: Żebyście mieli w głowach dobrze poukładane. Nie zdrowia, nie szczęścia, nie kasy, nie fury, Nie szybkiej kariery, to tylko są bzdury. Jak wiary to mądrej, nadziei na wszystko, Miłości do kogoś, kto zawsze jest blisko ”

By admin1 | Absolwenci . Aktualności
Szczegóły
Maj
29

Pożegnanie Absolwentów 2015

Do zobaczenia w dorosłym życiu na innej drodze, na innym szlaku. Z bagażem wspomnień na dnie, w ukryciu wśród masy pytań w pełnym plecaku. T. Fiedorowicz Słowami poety tegoroczni maturzyści żegnali się ze szkołą, nauczycielami i kolegami z młodszych klas. 24 kwietnia odbyła się uroczysta akademia, podczas której podsumowaliśmy cztery lata spędzone w murach naszej […]

By admin1 | Absolwenci . Aktualności
Szczegóły
Sty
03

STUDNIÓWKA 2014

Niech żyje bal! To słowa z wystąpienia pani Blandyny Gwiazda, która w imieniu wychowawców klas czwartych zwróciła się do uczniów uczestniczących w najważniejszym w ich życiu szkolnym balu.

By admin1 | Absolwenci . Aktualności
Szczegóły
Maj
01

Pożegnanie absolwentów 2013

Wszystko ma swój czas i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem: jest czas powitania i pożegnania – takimi słowami pożegnała tegorocznych absolwentów pani dyrektor Bożena Cholewa w piątek 26 kwietnia. Tego dnia w szkolnej auli po raz ostatni spotkali się ze swoimi wychowawcami, nauczycielami i młodszymi kolegami uczniowie klas czwartych, aby odebrać upragnione […]

By admin1 | Absolwenci . Aktualności
Szczegóły
Cze
18

Zakończenie szkoły przez klasy zawodowe

15 czerwca z Zasadniczą Szkołą Zawodową nr 2 uroczyście pożegnały się klasy: 3c (elektryk, wych. Katarzyna Zorychta), 3f (fryzjer, wych. Ewa Jucha), 3g (fryzjer, wych. Mirona Szyper), 3s (mechanik pojazdów samochodowych, wych. Jakub Raszka), 3w (klasa wielozawodowa, wych. Mirosława Pitura) oraz jeden uczeń z klasy 2w (wych. Adriana Nawrat).

By admin1 | Absolwenci . Aktualności
Szczegóły
Maj
11

Pożegnanie absolwentów

Uroczystość pożegnania absolwentów to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu szkoły. Społeczność uczniowska jak również nauczycielska żegna się z tymi, którzy przez cztery lata tworzyli atmosferę naszej szkoły. Na pewno wielu z nich zostanie w naszej pamięci.

By admin1 | Absolwenci . Aktualności
Szczegóły