Aktualności

Paź
14

SZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY

W dniu 11 października 2019r. odbył się coroczny Turniej szachowy. 7 uczniów naszej szkoły pod opieką Tadeusza Chodykina rywalizowało o tytuł najlepszego szachisty Zespołu Szkół Technicznych w Cieszynie.

By admin | Aktualności . Konkursy . Sport
Szczegóły
Paź
14

Symulacja wyborów

8.10 i 9.10 w naszej szkole odbyła się symulacja wyborów parlamentarnych w ramach ogólnopolskiego projektu „Młodzi głosują „organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej.

By admin | Akcje . Aktualności
Szczegóły
Paź
10

ZWYCIĘSTWO UCZNIÓW Z „LANGERA” W POWIATOWEJ OLIMPIADZIE Z PIERWSZEJ POMOCY

W  dniu 08 października 2019r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Cieszynie odbyła się olimpiada dla młodzieży szkół ponadpodstawowych z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w ramach programu profilaktyki zdrowotnej „4 minuty, które decydują o życiu”.

By admin | Aktualności . Konkursy
Szczegóły
Paź
10

Bajki, które leczą

W dniu 1.10.2019r. nasi uczniowie z klasy 1Mg wzięli udział w akcji czytelniczej „Bajki, które leczą”.

By admin | Akcje . Aktualności
Szczegóły
Paź
04

Ognisko klasy 2f

25 września uczennice klasy 2f wspólnie z wychowawczynią zorganizowały ognisko klasowe. Były kiełbaski pieczone nad ogniem, ciasto i pyszna sałatka, nie zabrakło też ziemniaków pieczonych w popiele.

By admin | Aktualności . Wycieczki
Szczegóły
Paź
01

Wybory 2019

https://www.youtube.com/watch?v=w9j6vhMNKAM&feature=youtu.be
Szczegóły
Paź
01

52 Rajd Górski „Pożegnanie Lata” już za nami!

Jak co roku, naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas pierwszych technikum. Tym razem piękno krajobrazu „Małej Ojczyzny” podziwiali uczniowie klas: 1Mp, 1Mg, 1CDp, 1BKp oraz 1DKg wraz z Dyrekcją ZST oraz wychowawcami.

By admin | Aktualności . Wycieczki
Szczegóły
Wrz
27

XV edycja konkursu „TECHNIK ABSOLWENT 2019”

Jak co roku najlepsi absolwenci naszego technikum uczestniczyli w konkursie „Technik Absolwent Roku” organizowanym przez Beskidzką Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo – Technicznych NOT w Bielsku – Białej.

By admin | Aktualności . Konkursy
Szczegóły