Aktualności

Lut
05

Kulig klas 1M i 2C

W czwartek 17 stycznia 2019 r. klasy 1M i 2C wzięły udział w kuligu, którego trasa przebiegała w rejonie Istebnej.

By admin | Aktualności . Wycieczki
Szczegóły
Sty
28

Wyniki konkursu Deutschfreund.

Informujemy, że został rozstrzygnięty konkurs ogólnopolski języka niemieckiego ,,Deutschfreund”. Najlepszym z klas pierwszych okazał się Miłosz Mach, z klas drugich Łukasz Juroszek, z klas trzecich Mateusz Górski. Gratulujemy!

By admin | Aktualności
Szczegóły
Sty
27

WIĘCEJ WOLONTARIATU…

Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu (Dz 20, 35) – jak głęboka jest treść tych słów można się było przekonać 19 grudnia 2018 r., w Domu Opieki „u Boromeuszek” w Cieszynie.

By admin | Aktualności
Szczegóły
Sty
27

ŚWIĘTA RODZINA OD… FRYZJEREK

Czym byłyby święta Bożego Narodzenia bez tradycyjnej dekoracji, świadczącej o istocie celebrowanego przez chrześcijan wydarzenia – przyjścia na świat Jezusa Chrystusa?

By admin | Aktualności
Szczegóły
Sty
14

Zdjęcie polsko – ukraińskiego projektu wyróżnione!

O polsko-ukraińskiej współpracy pomiędzy fundacją „Możesz wiedzieć więcej” działającą przy ZST a Kolegium Technicznym w Zborowie nie sposób zapomnieć.

Szczegóły
Sty
05

Baśniowy pokaz mody w Hawierzowie

13 grudnia 2018 r. uczennice klas fryzjerskich (3A i 1f) uczestniczyły w niezwykłym pokazie mody, który odbył się w Domu Kultury w Hawierzowie.

By admin | Aktualności
Szczegóły
Sty
03

X TURNIEJ BADMINTONA

W sobotę 15 grudnia 2018r. w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych im. płk. Gwidona Langera w Cieszynie odbył się X Jubileuszowy Turniej Badmintona o Puchar Dyrektora Szkoły.

By admin | Aktualności . Sport
Szczegóły
Gru
18