Pożegnanie absolwentów

Pożegnanie absolwentów

Uroczystość pożegnania absolwentów to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu szkoły. Społeczność uczniowska jak również nauczycielska żegna się z tymi, którzy przez cztery lata tworzyli atmosferę naszej szkoły. Na pewno wielu z nich zostanie w naszej pamięci.

Przeżywaliśmy wspólnie mnóstwo chwil: tych pełnych grozy podczas sprawdzianów i niezapowiedzianych kartkówek, tych, które spadały jak grom z jasnego nieba, stawiając nas niejednokrotnie pod ścianą, chwil pełnych wątpliwości i rozterek co do nadchodzącego jutra, ale i tych, które dostarczały wiele śmiechu i pozytywnych emocji, także wzruszeń oraz takich, podczas których mogliśmy poczuć się dumni z własnych osiągnięć. Nic tak nie wiąże człowieka z drugim jak wspólnie przeżyte chwile. Nieraz, przywołując w myślach szkolne czasy, uśmiechniemy się do swoich wspomnień… W tym roku szkołę ukończyło i pożegnało 65 absolwentów. Dwóm z nich udało się uzyskać świadectwo z wyróżnieniem. Byli to: Aneta Czyż z klasy 4a ze średnią ocen 4,9 oraz Konrad Sikora z 4ce, ze średnią ocen 4,75. Jednak niewątpliwie wszyscy absolwenci zasługują na gratulacje. Wśród nich byli i tacy, którzy zostali nagrodzeni za swoje wyniki, pracę na rzecz szkoły, koleżeńską postawę, wzorowe zachowanie, z klasy 4a: Marta Dziedzic, Aneta Czyż, Bożena Czylok, Angelika Bartosik, z klasy 4b: Bartosz Pietruszka, Mateusz Cieślar, Daniel Sikora, Tomek Krypczyk, Patryk Bocek, Rafał Kisiel, z klasy 4ce: Konrad Sikora, Damian Martynek, Hubert Królikowski, Dawid Podżorski, Janek Bujok, Przemek Czyż i Robert Szary.

Swoich wychowanków żegnali: p. Anita Pokrywa, wychowawczyni klasy 4a, p. Anna Bogacz, wychowawczyni klasy 4b, p. Krzysztof Szczepański, wychowawca klasy 4ce.

Idąc w świat, pamiętajcie o słowach brazylijskiego pisarza P. Coelho: Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie.