„JUTRO CHCEMY BYĆ LEPSI NIŻ DZIŚ”

„JUTRO CHCEMY BYĆ LEPSI NIŻ DZIŚ”

18.11.2015r dzięki uprzejmości Dyrekcji Salonu Firmowego Viessmann w Cieszynie uczniowie klasy 2D kształcący się w zawodzie  technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej  wraz z Panią Ewą Kozak mogli skorzystać z wiedzy i wieloletniego doświadczenia w branży instalacyjnej, jaką posiadają pracownicy firmy.

Viessmann- jako firma wiodąca pod względem jakości i technologii jest świadoma swojej odpowiedzialności za trwałą ochronę środowiska naturalnego.

Uczniowie poznali najnowsze technologie montażu i  produkty projektowane tak, aby wyraźnie obniżać zużycie paliw kopalnych i stopniowo zastępować je energią odnawialną. Uczniowie mieli też możliwość zadawania pytań, z czego skwapliwie korzystali.

Edukacja ukazująca praktyczne jej aspekty pomaga lepiej zrozumieć realizowany program kształcenia. Korzystając z wiedzy tak doświadczonych profesjonalistów i „my jutro będziemy lepsi niż dziś”, a to droga do sukcesu:-)

Powodzenia!

cdn….

ZDJĘCIA

http://www.instal-centrum.pl/