Langer znów wygrywa!!

Langer znów wygrywa!!

W sobotę 7 maja br. uczniowie klas drugich Zespołu Szkół Technicznych wraz  z opiekunami wzięli udział w 45. Młodzieżowym Rajdzie Górskim pod hasłem „Powitanie wiosny” na Błatniej.

Grupa młodzieży z naszej szkoły wyruszyła na górski szlak z Górek Wielkich przez Zebrzydkę, Łazek, Czupel, Wielki Cisowy i tak jak uczestnicy z pozostałych szkół, po około dwugodzinnej wspinaczce zakończyła wędrówkę w schronisku PTTK na Błatniej 917m n.p.m. Tam uczestnicy otrzymali pamiątkowy dyplom, książeczki GOT (Górskiej Odznaki Turystycznej) i mogli wzmocnić się ciepłym posiłkiem. Szczególnie przydało się to tym, którzy stanęli w szranki do konkursu z wiedzy turystycznej o Beskidzie Śląskim, historii Ziemi Cieszyńskiej oraz znajomości zasad ochrony przyrody. Uczeń naszej szkoły Sikora Mateusz z klasy 2BM zdobył w tym konkursie I miejsce!! Wygrywanie tego konkursu staje się już niemal tradycją naszej szkoły. Wielkie gratulacje!

Towarzyszyła nam piękna pogoda i doskonałe humory. Bawiliśmy się wspaniale, a przy okazji mogliśmy podziwiać niezwykłe widoki naszych pięknych gór.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GRATULUJEMY TO WIELKI SUKCES NASZEJ SZKOŁY!!

ZDJĘCIA