Zespół Szkół Technicznych zdobywcą Pucharu w młodzieżowym rajdzie „Pożegnanie Lata”.

Zespół Szkół Technicznych zdobywcą Pucharu w młodzieżowym rajdzie „Pożegnanie Lata”.

Słoneczna aura, uśmiechy na twarzach, dobry humor, a przede wszystkim niezapomniane górskie krajobrazy – takie bonusy gwarantował udział w pieszym rajdzie organizowanym przez Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego ”Beskid Śląski” w Cieszynie z okazji pożegnania lata. 1 października 2016 uczniowie Zespołu Szkół Technicznych im. płk. G. Langera w Cieszynie wraz z opiekunami wyruszyli na wędrówkę górskimi szlakami do schroniska na Przysłopie pod Baranią Górą, zdobywając puchar dla najliczniejszej drużyny. Ponadto młodzież wzięła udział w konkursie wiedzy turystycznej, zajmując trzy pierwsze miejsca. Byli to przedstawiciele klasy IAC (technik elektryk): Michał Kajzar – I miejsce, Kamil Greń – II miejsce, Piotr Sikora – III miejsce. Rajd był dobrą okazją nie tylko do tego, aby „naładować akumulatory” do nauki w nowym roku szkolnym, ale również do tego, aby się zintegrować i spędzić czas w miłym towarzystwie. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wytrwałości oraz determinacji w pokonywaniu kilometrów i trudności na szlaku.

ZDJECIA