Waldemar Gabzdyl na deskach sceny Domu Narodowego w Cieszynie

Waldemar Gabzdyl na deskach sceny Domu Narodowego w Cieszynie

Finał tegorocznej edycji konkursu „Zdrowie po cieszyńsku” organizowanego przez Biuro Promocji Zdrowia Starostwa Powiatowego w Cieszynie odbył się 26 kwietnia br., dzięki wsparciu Cieszyńskiego Ośrodka Kultury-Domu Narodowego na jego dużej auli widowiskowej. Głównym celem konkursu było upowszechnienie zasad profilaktyki chorób i promocji zdrowia w nawiązaniu do kultury i tradycji Śląska Cieszyńskiego.
W trakcie imprezy odbył się ciekawy występ muzyczny Waldemara Gabzdyla z klasy 4D, który świetnie wykonał na gitarze 3 utwory: Little Cowboy, Memphis Funk, autorskie Boogie, otrzymał duże brawa oraz nagrodę i dyplom od Wicestarosty Marii Cieślar. Waldka wspierał ojciec i nasza Pani Pedagog Wiktoria Wacławik – Liszka.

ZDJĘCIA