Wycieczka do firmy TEKLA

Wycieczka do firmy TEKLA

Dnia 31 maja 2017 r uczniowie klasy 3D Zespołu Szkół Technicznych im. płk. Gwidona Langera z Cieszyna  uczący się w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej odwiedzili firmę TEKLA w Strumieniu.

Firma TEKLA jest uznanym na rynku techniki grzewczej producentem automatycznych oraz komorowych kotłów centralnego ogrzewania. Od początku swojej działalności firma stawia przede wszystkim na wysoką jakość, komfort i bezpieczeństwo oferowanych przez siebie produktów. Aby sprostać  oczekiwaniom swoich Klientów,  firma wdraża do produkcji coraz to nowsze rozwiązania techniczne i konstrukcyjne. Materiały stosowane do produkcji kotłów są zawsze wysokiej jakości. Pozwala to na zapewnienie użytkownikom wieloletniej gwarancji. Wszystkie kotły poddawane są szczegółowym badaniom, co poświadczają otrzymane certyfikaty emisyjne i ekologiczne.

Szeroka oferta typów produkowanych kotłów jak również zakres dostępnych mocy umożliwia dobór odpowiedniego urządzenia zarówno do obiektów gospodarstwa domowego, jak również budynków przemysłowych czy użyteczności publicznej.

Szkolenie przeprowadzone było w siedzibie firmy w dwóch etapach:

– część teoretyczna – prezentacje multimedialne dotyczące budowy, rodzajów i eksploatacji kotłów na pellety ,

– część praktyczna – podczas której uczniowie zapoznali się z produkcją różnych rodzajów kotłów.

Po tak atrakcyjnych zajęciach wszyscy wrócili do domów bogatsi o wartościowe zawodowo doświadczenia.

Dziękujemy bardzo serdecznie firmie TEKLA, a przede wszystkim Panu Krzysztofowi TEKLA, który umożliwił nam udział w tych warsztatach, a także pracownikom firmy, którzy poświęcając nam czas, z bardzo dużym zaangażowaniem przybliżali młodzieży arkana wiedzy technicznej dotyczącej tego zagadnienia.

Adriana Nawrat
Zdzisław Matras

ZDJĘCIA