PRZYGOTOWANIA DO STAŻU W SEWILLI

PRZYGOTOWANIA DO STAŻU W SEWILLI

Ostatni tydzień wakacji klasa 4 BM spędziła pracowicie, przygotowując się do wyjazdu na staże w hiszpańskiej Sewilli. Klasa będzie pierwszą grupą, która w listopadzie wyjedzie na praktyki do Hiszpanii w ramach kolejnego projektu Erasmus plus.
Od 28.08-31.08 uczniowie wzięli udział w lekcjach z języka hiszpańskiego prowadzonego przez panią Agatę Kołacz. W trakcie tych zajęć przedstawione zostały rownież najciekawsze informacje dotyczące kultury i zwyczajów panujących w Hiszpanii.
Równolegle do kursu językowego pani Joanna Wojnar przeprowadziła dla naszych stażystów zajęcia z przygotowania pedagogicznego. W czasie odbywania stażu uczniowie będą kontynuować kurs hiszpańskiego. Obok angielskiego, będzie to główny język komunikacji.

 

 

Opracowała: Anita Pokrywa