Spotkanie na Błatniej

Spotkanie na Błatniej

Dnia 1 i 2 września 2017 roku uczniowie naszej szkoły wraz z panią Lubomirą Iskrzycką i Sylwią Tomiczek wyruszyli na wycieczkę integracyjną, aby przygotować się do realizacji projektu „Ponadnarodowe sprawy zawodowe” zorganizowanego w ramach działalności fundacji „Możesz wiedzieć więcej” przy ZST, a sfinansowanego ze środków Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży. Spotkanie miało się odbyć w Brennej , skąd wyruszyliśmy szlakiem w stronę miejsca naszego noclegu – Ranczo Błatnia. Pomimo deszczowej pogody byliśmy wszyscy pełni energii i udało nam się dotrzeć do celu. Podczas drogi wspólne opowiadania i łapanie Pokemonów umilały nam czas. Ranczo okazała się miejscem uroczym, malowniczym i klimatycznym. Przy wielkim stole omawialiśmy ważne sprawy związane z przyjazdem uczniów i nauczycieli z Ukrainy do naszej szkoły. Po tym poszliśmy upiec kiełbaski na ognisku. Opowiadaliśmy kawały, w czym niezastąpiony był Marcin Miech i świetnie bawiliśmy się przy ognisku. A wieczorem przed pójściem spać oglądaliśmy mecz Polska-Dania, w którym niestety Polacy przegrali 4-0. Rano Pani Lubomira wszystkich obudziła na śniadanie. Jajecznica, chlebek, pomidorki, ogóreczki i ciepła herbata dodały nam energii. Po kolejnej rozmowie przy stole udaliśmy się w stronę wyjścia. Pożegnaliśmy to piękne miejsce i zeszliśmy do Brennej na spotkanie z rzeczywistością. Na zakończenie mogę dodać, że nie obyło się bez dreszczyku emocji podczas tej wycieczki . (red. Łukasz Bartkowicz, 3M)

ZDJĘCIA