Fryzjerski wielki świat w oczach naszych uczniów

Fryzjerski wielki świat w oczach naszych uczniów

Rozwój zawodowy uczniów naszej szkoły kształcących się w zawodach fryzjerskich leży nam szczególnie na sercu. Toteż zorganizowaliśmy dla 26 uczniów wyjazd na Festiwal Fryzjerski Hair Fair w Katowicach oraz targi fryzjerskie w dniu 26.11.2017 r. Uczniowie spędzili tam cały dzień, podziwiając wiele pokazów kunsztu fryzjerskiego i największych mistrzów przy pracy. Zapoznali się też z nowinkami z zakresu najnowszych trendów w materiałach i narzędziach fryzjerskich.

Dzień wcześniej uczennica kl. 2f Karolina Guzik wystartowała tam w konkursie juniorów Top City Young She, zajmując III miejsce.

Życzymy Karolinie wielu sukcesów zawodowych i mamy nadzieję, iż coraz więcej naszych uczniów będzie widocznych na wysokich rangą ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach fryzjerskich.

ZDJĘCIA