Podwieczorek Mistrzów

Podwieczorek Mistrzów

24 stycznia po raz szósty uhonorowaliśmy uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w pierwszym semestrze roku szkolnego 2017/2018. Byli wśród nich: Daniel Waliczek z 2ks, Mateusz Sikora  z 4BM, Karolina Wantulok z 4BM, Konrad Zając z 2DM, Justyna Janik z 3f oraz Patrycja Czerwińska z 3w. Gratulacje złożyli im: pani Dyrektor Bożena Cholewa, pani Maria Cieślar Wicestarosta, pani Lilla Salachna –Brzoza Członek Zarządu Powiatu Cieszyńskiego ds. Edukacji oraz pani Maria Pindur Naczelnik Wydziału Edukacji w Starostwie Powiatowym.

Mistrzom towarzyszyli rodzice i wychowawcy. Uroczystość uświetnili swoim występem Kacper Legierski, Łukasz Kukuczka, Łukasz Juroszek laureaci Międzyszkolnego Konkursu Gwary. Na akordeonie i skrzypcach zagrali piękne kolędy regionu cieszyńskiego. Podczas wieczorku swoje osiągnięcia i pasje zaprezentowali też sami wyróżnieni Mistrzowie, którym jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

ZDJĘCIA