PROFESJONALNE  STRZYŻENIA

PROFESJONALNE STRZYŻENIA

Uczennice klasy 2 TUF , dnia 14 lutego 2018 r. miały okazję sprawdzić swoje umiejętności z zakresu strzyżeń damskich na profesjonalnym szkoleniu fryzjerskim z firmy szkoleniowej PIVOT POINT INTERNATIONAL.

To Amerykańska Szkoła Fryzjerska założona przez Leo Passage w 1962 r. Jego przesłanie to stworzenie systemu edukacji dla fryzjerów, który pomaga zostać liderem w swoim zawodzie. Dzięki wsparciu profesjonalnych materiałów – książek instruktażowych, filmów DVD step by step, kolekcji fryzur tworzonych przez międzynarodowy zespół doświadczonych edukatorów przekazywanie wiedzy i umiejętności staje się przyjemnością. Pivot Point jest obecny w 80 krajach, wspiera szkoły fryzjerskie jak również stylistów w salonach.

Wierzymy w ogromny potencjał naszych uczennic, które dzięki pasji tworzenia podniosą rzemiosło fryzjerskie do rangi sztuki. Naszym celem jest wzmocnienie umiejętności poprzez edukację opartą na stałym rozwijaniu wiedzy i technik niezbędnych w osiąganiu zamierzonych efektów.

Już niebawem, bo 14 marca odbędzie się kolejne szkolenie fryzjerskie z mistrzem Polski w Barbershop – Dawidem Kawczyńskim. Mistrz będzie uczył naszych młodych fryzjerów sztuki perfekcyjnego golenia i strzyżenia zarostu męskiego. Również 14 – 15 marca reprezentanci kierunku fryzjerskiego wezmą udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Fryzjerskich w Brnie, a dzień później, 16 marca w V Międzynarodowym Konkursie Fryzjerskim w Żywcu.

Życzymy sukcesów i trzymamy kciuki.

ZDJĘCIA