SIATKARZE Z LANGERA MISTRZAMI CIESZYNA

SIATKARZE Z LANGERA MISTRZAMI CIESZYNA

W dniu 06 marca 2018r. w hali sportowej przy ul. Jana Łyska w Cieszynie odbył się finał rozgrywek szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców o Mistrzostwo Cieszyna. Pierwszy mecz wygrała drużyna Zespołu Szkół im. W. Szybińskiego pokonując Zespół Szkół Budowlanych w setach 2: 0. W drugim emocjonującym pojedynku Zespół Szkół Technicznych wygrał spotkanie z II liceum Ogólnokształcącym również wynikiem 2: 0. W meczu o III miejsce drużyna II liceum Ogólnokształcącego pokonała Zespół Szkół Budowlanych wynikiem 2: 0 w setach. Najbardziej emocjonującym był finał , w którym I miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół Technicznych im .płk. Gwidona Langera, pokonując 2:1 w setach Zespół Szkół im.W. Szybińskiego. Obie drużyny awansowały do turnieju powiatowego , który odbędzie się w Skoczowie 08 marca 2018. Życzymy powodzenia naszym chłopcom.

Drużyna wystąpiła w składzie: Patryk Karch, Piotr Karchut, Beniamin Sorkowicz,Wojciech Pinkas, Bartłomiej Michałek, Tomasz Pisiut, Marcel Dziadek, Marek Lupa, Konrad Maleska, Łukasz Łojek, Michał Volkmer. Trener Tadeusz Chodykin.