XIII Kręciołek Samochodowy o puchar Dyrektora ZST  już za nimi

XIII Kręciołek Samochodowy o puchar Dyrektora ZST już za nimi

Już po raz 13 sympatycy sportów samochodowych uczniowie, absolwenci i nauczyciele z powiatu cieszyńskiego i pszczyńskiego przyjechali 26 maja do Cieszyna na tradycyjny  Kręciołek Samochodowy o Puchar Dyrektora ZST. Impreza organizowana jest wspólnie z Automobilklubem Cieszyńskim. W tym roku zgłosiło się 43 uczestników w 3 kategoriach: Najszybszy uczeń, Najszybszy Nauczyciel i Najszybszy Absolwent.

Po przejazdach samochodami do rywalizacji ruszyły dzieci przedszkolne i ze szkół podstawowych, które miały swojego kręciołka Gokartowego. Imprezie towarzyszyła piękna pogoda, dobra zabawa i smaczny bufet przygotowany przez Radę Rodziców ZST.

Wyniki Kręciołka:

Klasa: Najszybszy nauczyciel:
1. Jakub Kuc
2. Tadeusz Chodykin
3. Tomasz Matuszek

Klasa: Uczeń do 900cm
1. Szymon Czyż ZST Cieszyn

Klasa: Uczeń powyżej 900cm
1. Patryk Kobiela ZST Cieszyn
2. Daniel Zahraj PZS nr 1 Pszczyna
3. Jacek Mencnarowski ZST Cieszyn

Klasa: absolwenci do 900cm
1. Daniel Opioła
2. Sebastian Goryczka
3. Dariusz Salecki

Klasa: powyżej 900cm
1. Marcin Gluza
2. Jarosław Walek
3. Leszek Gluza

Dziękujemy Wszystkim za pomoc przy  organizacji Kręciołka, zawodnikom i dzieciom za udział i już dziś zapraszamy za rok na kolejne XIV zakręcone zawody!

 

BCH

ZDJĘCIA