Powiatowe Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

Powiatowe Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

22 czerwca w murach naszej szkoły odbyło się Powiatowe Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018. Swoją obecnością uroczystość uświetnili wyjątkowi goście: Pan Starosta Janusz Król, pan Ludwik Kuboszek – Przewodniczący Rady Powiatu, pani Maria Pindur – Naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego, pani Anna Augustyniak – Wizytator Kuratorium Oświaty – Delegatura w Bielsku – Białej.
Podczas akademii pani dyrektor Bożena Cholewa dokonała podsumowania mijającego roku i podkreśliła, że był to dobry rok dla naszej szkoły. Obfitował w wiele sukcesów osiąganych na różnych płaszczyznach, w szczególności zawodowej i sportowej. Pan Starosta nagrodził uczniów, którzy uzyskali wysoką średnią ocen i wyróżniali się swoim zaangażowaniem w pracę na rzecz szkoły, reprezentując ją w różnego rodzaju przedsięwzięciach. Są to: Justyna Janik z klasy 3f szkoły branżowej oraz Paweł Legierski z klasy 1M technikum. Uroczystość swoim występem ubarwił szkolny zespół regionalny w składzie: Łukasz Juroszek, Łukasz Kukuczka, Kacper Legierski. Życzymy wszystkim udanych i pełnych przygód wakacji! Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

ZDJĘCIA