Mechanicy w Hiszpanii

Mechanicy w Hiszpanii

W czerwcu kolejna grupa stażystów z naszej szkoły odbyła praktyki w hiszpańskiej Sewilli. Tym razem na szkolenie wyjechali mechanicy z klas drugich i trzecich Technikum. Ich głównym celem było zaprojektowanie i wykonanie pojazdu elektrycznego e-buggy. Z tym zadaniem nasi uczniowie poradzili sobie celująco, o czym świadczą Certyfikaty, które otrzymali na zakończenie praktyk.

Ważną częścią stażu są również kursy językowe. Dzięki zajęciom z języka hiszpańskiego w szkole i podczas pobytu w Hiszpanii, nasza młodzież może pochwalić się znajomością języka hiszpańskiego. Dodatkowym atutem wyjazdu była możliwość wykorzystania tych umiejętności w praktyce – podczas zajęć w pracowniach, towarzyskiego meczu z rówieśnikami z Hiszpanii czy wycieczek, dzięki którym bliska stała im się również historia, sztuka i kultura Andaluzji.

ZDJĘCIA