Konkurs „TECHNIK ABSOLWENT 2018”

Konkurs „TECHNIK ABSOLWENT 2018”

Jak co roku najlepsi absolwenci naszego technikum uczestniczyli w konkursie „Technik Absolwent Roku” organizowanym przez Beskidzką Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo – Technicznych NOT w Bielsku – Białej. Celem konkursu jest promowanie najlepszych uczniów szkół technicznych w środowisku szkolnym, technicznym, uczelniach oraz w społeczeństwie. W tegorocznej edycji uczestniczyło 18 szkół m.in. z Bielska – Białej, Żywca, Cieszyna, Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic, Wodzisławia, Pszczyny, Skoczowa, Wisły i Wodzisławia. Tym bardziej jesteśmy dumni z Karoliny Wantulok – absolwentki klasy 4BM, która zajęła I miejsce w branży mechaniczno – samochodowej. Gratulujemy również Mateuszowi Sikorze – absolwentowi tej samej klasy, który zdobył wyróżnienie w branży elektryczno – elektroniczno – mechatronicznej. Podsumowanie konkursu miało miejsce  25 września 2018 roku w Domu Technika NOT w Bielsku – Białej. Laureaci otrzymali cenne nagrody, piękne statuetki i dyplomy. Gratulując jeszcze raz naszym absolwentom mamy nadzieję, że również w przyszłym roku znajdziemy się w gronie najlepszych techników  w regionie.