Nasi lekkoatleci o krok od finału województwa!

Nasi lekkoatleci o krok od finału województwa!

Reprezentacja Langera odniosła kolejny wielki sukces w sporcie. W lekkiej atletyce najpierw w zawodach w Wiśle 19 września zostaliśmy wicemistrzami powiatu, a potem w Pszczynie 26 września powtórzyliśmy ten sukces w zawodach rejonowych. Drugie miejsce w rejonie to najlepsze miejsce naszej szkoły w lekkiej atletyce w historii! W biegach na 100, 200, 400, 800, 1500 metrów oraz w sztafecie, skoku w dal i pchnięciu kula reprezentowało nas w sumie  17 zawodników: Łukasz Łojek, Paweł Legierski, Dominik Legierski, Paweł Gojowy, Adam Stachnik, Bartłomiej Michałek, Mariusz Otawa, Filip Kucharski, Konrad Zając, Łukasz Lachowski, Cezary Tomica, Marcin Miech, Grzegorz Hussar, Samuel Czyż, Szymon Jaworski, Mikołaj Gaffke i Adrian Kiejnig. Wszystkim im należą się ogromne gratulacje !