DRUŻYNA CHŁOPCÓW Z LANGERA MISTRZEM POWIATU.

DRUŻYNA CHŁOPCÓW Z LANGERA MISTRZEM POWIATU.

W ramach licealiady w dniu 10 października 2018r. na boisku ,,Pod Wałką odbyły się coroczne mistrzostwa powiatu w drużynowych biegach przełajowych. W zawodach wzięło udział 7 zespołów dziewcząt oraz 9 zespołów chłopców. Piękna słoneczna pogoda sprzyjała wspaniałej sportowej rywalizacji. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła drużyna z I Liceum Ogólnokształcącego w Cieszynie, drugie miejsce wywalczyła drużyna z II Liceum Ogólnokształcącego w Cieszynie, a trzecie miejsce przypadło drużynie Liceum Ogólnokształcącego Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie.

W kategorii chłopców wysoki poziom zaprezentowali uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych im. płk. Gwidona Langera w Cieszynie , gdyż zostali mistrzami powiatu czwarty raz z rzędu. Wielkie gratulacje!!!

Drugie miejsce zdobyli zawodnicy z I Liceum Ogólnokształcącego w Cieszynie, a miejsce trzecie zawodnicy z Zespołu Szkół im. W. Szybińskiego w Cieszynie. Wszystkie zwycięskie drużyny będą reprezentować powiat cieszyński w zawodach rejonowych, które odbędą się w Pszczynie. Drużyna Zespołu Szkół Technicznych wystąpiła w składzie: Bojda Nikolas, Gabzdyl Dariusz, Gojowy Paweł, Miech Marcin, Tomica Cezary, Legierski Paweł, Łojek Łukasz, Zając Konrad.

Nauczyciele- Tomasz Matuszek i Tadeusz Chodykin.