ZMAGANIA FRYZJERSKIE – CZAS ZACZĄĆ !

ZMAGANIA FRYZJERSKIE – CZAS ZACZĄĆ !

Od kilku lat fryzjerstwo męskie przeżywa ,,come back”. Dlatego już po raz drugi, z inicjatywy Zespołu Szkół Zawodowych i firmy www.koloryzacje .com odbył się FESTIWAL GOLIBRODY. W poniedziałek, 29 października 2018 r. w Miejskim Ośrodku Kultury spotkali się młodzi fryzjerzy z Jastrzębia-Zdroju, Żor, Cieszyna, Makowa Podhalańskiego, Bielska-Białej, Żywca, Świętochłowic, Chorzowa i Wadowic, aby spróbować swoich sił w konkursie, którego celem było wyłonienie mistrza „skin fade”.

W konkursie juniorów nasza szkoła wystawiła 3 reprezentantów:
Klaudię Migałę z kl.3 f,
Karolinę Jaworską z kl.2 f,
i Konrada Łuczaka z kl.2 f.

Nasza uczennica Karolina Jaworska zajęła II miejsce! Okrasą imprezy był pokaz barberskich umiejętności Dawida Kawczyńskiego -wielokrotnego mistrza barberów i właściciela Studia Fryzjerskiego Dawid Kawczyński & BarberShop. Życzymy dalszych sukcesów naszym uczniom i z niecierpliwością oczekujemy kolejnej edycji FESTIWALU GOLIBRODY.

ZDJĘCIA