ZAWODY STRZELECKIE O PUCHAR DYREKTORA ZST W CIESZYNIE

ZAWODY STRZELECKIE O PUCHAR DYREKTORA ZST W CIESZYNIE

Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości w dniu 28.11.2018r. zostały przeprowadzone zawody strzeleckie z karabinka pneumatycznego. Na terenie szkolnej strzelnicy sportowej ,w zawodach o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych im. płk. Gwidona Langera w Cieszynie wzięło udział 7 drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych . 3 osobą drużynę tworzyli chłopcy i dziewczęta. Zawodnicy oddali 5 strzałów próbnych i 10 strzałów ocenianych do tarcz z odległości 10m w postawie strzeleckiej stojąc.

Zawodnicy zostali sklasyfikowani w kategorii drużynowej i indywidualnie.

Klasyfikacja drużynowa :
1 miejsce – Zakład Doskonalenia Zawodowego w Cieszynie
2 miejsce – Szkoła Organizacji i Zarządząnia
3 miejsce – Zespół Szkół Technicznych oraz Zespół Szkół im. W. Szybińskiego
4 miejsce – Katolickie Liceum Ogólnokształcące
5 miejsce – Zespół Szkół Ekonomiczno Gastronomicznych
6 miejsce – I liceum Ogólnokształcące

Klasyfikacja indywidualna:
1 miejsce – Wiktoria Witas ZDZ
2 miejsce – Szymon Legierski ZST
3 miejsce- Kacper Szczypka ZS im. W. Szybińskiego

Na zakończenie zawodów pani Dyrektor ZST w Cieszynie Bożena Cholewa oraz Tadeusz Chodykin opiekun szkolnego kółka strzeleckiego wręczyli najlepszym zespołom i zawodnikom puchary, pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

ZDJĘCIA