Podsumowanie etapu szkolnego XI etapu konkursu „Elektron”

Podsumowanie etapu szkolnego XI etapu konkursu „Elektron”

„Jaki jest wzór na susceptancję pojemnościową?”, „Schemat jakiego wzmacniacza umieszczono na rysunku?”, „Od czego zależy rezystancja przewodu?” – oto niektóre z pytań, z którymi musieli się zmierzyć uczestnicy szkolnego etapu konkursu „Elektron”. W tegorocznej, XI edycji konkursu, w etapie szkolnym wzięło udział 27 uczniów kształcących się na kierunkach technik mechatronik oraz technik elektryk. Etap szkolny, który odbył się w tym roku 30 listopada, polegał na rozwiązaniu testu składającego się z 21 pytań jedno i wielokrotnej odpowiedzi. Pytania dotyczyły elektrotechniki, elektroniki, informatyki oraz mechatroniki. Jakie będą wyniki? Dowiemy się już niebawem. Dla niecierpliwych podaję adres, na którym są publikowane wyniki: http://wemif.pwr.edu.pl/o-wydziale/konkurs-elektron

ZDJĘCIA