VII Podwieczorek Mistrzów

VII Podwieczorek Mistrzów

5 lutego 2019 w Zespole Szkół Technicznych im. płk. Gwidona Langera po raz siódmy uhonorowano uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i w sporcie w pierwszym semestrze roku szkolnego 2018/2019.

Byli wśród nich: Natalia Drózd z 1cw, Karolina Balcer  z 2f, Patryk Olszar z 4Z, Łukasz Łojek z 4M, Miłosz Kubaszczyk z 1M oraz Paweł Legierski z 2M. Gratulacje złożyli im: Przewodniczący Rady Powiatu – Stanisław Kubicius, Danuta Łabaj – Przewodnicząca Komisji Edukacji oraz pani Dyrektor Bożena Cholewa.

Mistrzom towarzyszyli rodzice i wychowawcy. Uroczystość uświetnili swoim występem: Kacper Legierski, Łukasz Kukuczka, Łukasz Juroszek – laureaci Międzynarodowego Konkursu Gwary. Na kontrabasie, skrzypcach i altówce zagrali piękne kolędy regionu cieszyńskiego. Zostali oni również wyróżnieni przez dyrekcję szkoły jako mistrzowie krzewienia kultury i tradycji śląska cieszyńskiego .

Podczas wieczorku swoje osiągnięcia i pasje zaprezentowali też sami wyróżnieni Mistrzowie, którym jeszcze raz serdecznie gratulujemy!