HISTORYCZNY SUKCES PIŁKARZY RĘCZNYCH POWTÓRZONY !

HISTORYCZNY SUKCES PIŁKARZY RĘCZNYCH POWTÓRZONY !

W zeszłym roku nasi piłkarze ręczni jako pierwsi przedstawiciele gier zespołowych w historii „Langera” wywalczyli mistrzostwo powiatu.

W tym roku powtórzyli ten sukces i znów okazali się najlepsi! Najpierw w rozgrywkach miejskich pokonali „Osucha” 12:2 oraz ZDZ 20:4, a w finale powiatu okazali się lepsi od ZSGH Wisła 19:12 i od „Kopera” 13:9. Drugie miejsce w powiecie zajęła szkoła z Wisły, a trzecie II LO. Nasz zespół zaprezentował się znakomicie i już przygotowuje się do rozgrywek rejonowych, marząc o pierwszym w historii awansie do rozgrywek wojewódzkich. Łatwo na pewno nie będzie, ale ta drużyna już udowodniła, że stać ją naprawdę na wiele !

SKŁAD: Mikołaj Gaffke, Grzegorz Krzysica, Filip Leński, Dawid Brzęczek, Krzysztof Kotela, Konrad Zając, Tomasz Pisiut, Maciej Bagiński, Samuel Czyż, Łukasz Łojek, Paweł Legierski, Michał Wolski, Łukasz Kukuczka, Kacper Darmsteater, trener: mgr Tomasz Matuszek