Technicy mechanicy z 3B i 4B w firmie EATON

Technicy mechanicy z 3B i 4B w firmie EATON

Technicy mechanicy z klasy 3B i 4B wraz z opiekunami 25 marca byli na wycieczce przedmiotowej w firmie EATON Automotive System sp. z o.o. w Bielsku Białej

Eaton jest częścią amerykańskiej korporacji mającej zakłady w branży automotive na wszystkich kontynentach. Zakład w Bielsku – Białej jest jednym z najlepszych zakładów Eatona na świecie, czego dowodem jest wiele nagród od klientów oraz nagroda World Class Manufacturing. Wśród klientów Eatona są między innymi takie marki jak: GM, Audi Ferrari, Jaguar, Maserati, Mercedes, Toyota, Volvo czy VW.
W czasie zwiedzania zakładu technicy mechanicy z Langera mieli możliwość zapoznania się z profilem produkcji, procesami technologicznymi wytwarzania, procesem montażu na automatycznych liniach produkcyjnych i montażowych. Automatyka, robotyka w Eaton to codzienność, co przekłada się na najwyższą jakość produkcji, wysoką wydajność i najwyższe standardy BHP.
Mechanicy mieli okazję do potwierdzenia w praktyce wiedzy zdobywanej na przedmiotach zawodowych w szkole. Firma Eaton czeka na absolwentów naszej szkoły, aby dać im dobrze płatną pracę w dynamicznie rozwijającym się zakładzie.
Zaineresowani mają możliwość potwierdzenia chęci podjęcia pracy, wysyłając aplikację na adres:
rekrutacja@eaton.com