Langer zwycięski !!!

Langer zwycięski !!!

W czwartek (21.03.2019r.) na terenie hali sportowej Uniwersytetu Śląskiego odbył się III Turniej Futsalu o Puchar Dyrektora ZST im. płk Gwidona Langera w Cieszynie.

W rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn szkół ponadpodstawowych    z powiatu cieszyńskiego. Najlepsi okazali się zawodnicy Zespołu Szkół Technicznych w Cieszynie. Drugie miejsce zajęli zawodnicy Zespołu Szkół Budowlanych w finale ulegając w serii rzutów karnych ZST. W regulaminowym czasie  na tablicy widniał wynik 2:2. Trzecie miejsce po zwycięstwie 3:0 nad Szkołą Organizacji   i Zarządzania zajął zespół II LO im. Kopernika w Cieszynie.

Na zakończenie turnieju Pani Dyrektor mgr Bożena Cholewa wręczyła najlepszym zespołom i zawodnikom pamiątkowe puchary  i dyplomy.

Nagrody indywidualne:

Najlepszy bramkarz – Michal Skocz / II LO

Najlepszy zawodnik – Jakub Marekwica / ZSB

Król strzelców –  Daniel Podbioł / ZST

Skład drużyny:  Kamil Kawa, Tomasz Pisiut, Dominik Olchawa, Michał Volkmer, Daniel Podbioł, Jakub Gaszczyk.

Trenerzy: mgr Tomasz Matuszek, mgr Marek Bakun