„Moja Manga” – IX finał Ligi Młodych Kreatorów

„Moja Manga” – IX finał Ligi Młodych Kreatorów

1 kwietnia 2019 roku w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie odbyło się kolejne podsumowanie zmagań młodych fryzjerów w ramach ogólnopolskiego konkursu Liga Młodych Kreatorów.

Tradycyjnie, jak co roku, młodzież z naszej szkoły zaprezentowała swoje prace konkursowe. Hasłem przewodnim IX finału Ligi była „Moja Manga”. Prezentacja obejmowała zarówno wykonanie  fryzury związanej z tym tematem, jak również stylizacji całej postaci (strój, makijaż). Zespół Szkół Technicznych reprezentowały Marcelina Jurczyk i Sylwia Keller. Młode kreatorki zaprezentowały fryzury i stroje na wysokim poziomie. Samo przygotowanie do konkursu wymaga wielu godzin pracy, przemyślanej koncepcji, pomysłowości i kreatywności. Udział w takich konkursach z pewnością zaprocentuje w ich przyszłej karierze zawodowej.

Pomimo, iż tym razem nie udało się zdobyć nagród, nasze dziewczęta zasłużyły na ogromne gratulacje!