Akcja „Daj Włos”

Akcja „Daj Włos”

9 stycznia 2020r. na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie odbyła się akcja „Daj Włos” zorganizowana przez studentów UŚ, przy współpracy z Fundacją ”Rak’N’Roll”.

W akcji wzięły udział osoby, które zdecydowały się ściąć swoje włosy i zrobić coś dobrego dla innych. Jest to dar dla kobiet chorych onkologicznie, które w wyniku leczenia chemioterapią straciły swoje włosy, a z włosów pozyskanych od darczyńców będą miały wspaniałe , naturalne peruki. Ogromne podziękowania należą się naszym uczennicom z klas fryzjerskich, które wykazały się dużym profesjonalizmem w pracy z klientem i pozyskały włosy, ten jakże cenny materiał dla potrzebujących kobiet. Włosy zostały przed ścięciem starannie zaplecione i spięte. Następnie nasze dziewczęta sprawiły, aby osoby oddające swoje włosy czuły się wspaniale w swojej nowej stylizacji. W akcji brały udział: Kamila Nędza, Paulina Wigłasz, Paulina Sadlok, Julia Wawrzyczek, Anna Pilch, Magdalena Dudys i Martyna Brachaczek.

Brawo dziewczęta!