ŚWIĘTA, ŚWIĘTA, ŚWIĘTA

ŚWIĘTA, ŚWIĘTA, ŚWIĘTA

Każdy czas, każda pora jest odpowiednia, aby pomagać, aby budzić uśmiech na twarzy, rozgrzewać serca życzliwością i dawać poczucie innym, że są ważni, potrzebni.

A gdy weźmie się pod uwagę okres świąt Bożego Narodzenia, to powyższe słowa nabierają jeszcze większego znaczenia. Motywowani pragnieniem okazania wrażliwości, młodzi wolontariusze z Langera z klasy 1f wraz ze swoją wychowawczynią p. Anną Bogacz i Ks. Marcinem Wróblem – opiekunem Szkolnego Koła wolontariatu, 17 grudnia br. złożyli przedświąteczną wizytę w Domu Pomocy Społecznej Konwentu Bonifratrów. Oprócz tradycyjnych życzeń, każdy z pensjonariuszy otrzymał słodki upominek – własnoręcznie upieczone ciasteczka, zapakowane z iście świąteczną finezją. Trud przygotowania – wielki. Reakcja Panów – bezcenna. Dla takich chwil warto się poświęcać. Brawo MŁODZIEŻY!!!.