Nekrolog

Nekrolog

Dnia 16 kwietnia 2021 roku zmarł w wieku 83 lat śp. Marian Chabrowski, długoletni nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych w Cieszynie.Ze środowiskiem szkolnym związał się w 1955 roku jako pracownik techniczny warsztatów szkolnych. Z biegiem lat poszerzał kwalifikacje w zakresie szkolenia uczniów pod kątem praktycznej nauki zawodu. W 1976 roku objął funkcję kierownika warsztatów szkolnych, którą sprawował przez wiele lat. Należy podkreślić, że dzięki osobistemu zaangażowaniu śp. Mariana Chabrowskiego dokonano wielu modernizacji i unowocześnień szkolnych warsztatów, co wpłynęło na podniesienie jakości kształcenia zawodowego. Osoby współpracujące ze śp. Marianem Chabrowskim wspominają Go jako osobę niezwykle życzliwą, zdyscyplinowaną i sumienną, zawsze służącą pomocą i dobrą radą. Społeczność szkolna Zespołu Szkół Technicznych im. płk. Gwidona Langera składa serdeczne wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim Zmarłego. Pogrzeb śp. Mariana Chabrowskiego odbędzie się 21 kwietnia 2021 roku o godzinie 10.00 w kościele św. Jerzego w Cieszynie.