Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor

W środę 14 marca 15 uczniów przystąpiło do corocznego Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Sprachdoktor. Wyniki poznamy za 6 tygodni. Życzymy wszystkim sukcesów!

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

1 marca przypada Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Święto państwowe ustanowiono w 2010 roku i poświęcono je oddaniu hołdu wojskowym z antykomunistycznego oraz niepodległościowego podziemia.

SIATKARZE Z LANGERA WICEMISTRZAMI POWIATU

Finał powiatowy w siatkówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych odbył się 08 marca 2018r. w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie.

SIATKARZE Z LANGERA MISTRZAMI CIESZYNA

W dniu 06 marca 2018r. w hali sportowej przy ul. Jana Łyska w Cieszynie odbył się finał rozgrywek szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców o Mistrzostwo Cieszyna.

BIBLIOTEKA SZKOLNA POLECA

Te i inne nowości znajdziecie w Szkolnej Bibliotece. Zapraszamy!

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

W dniu 02.03.2018r. w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Cieszynie- Bobrek odbyły się eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej – Młodzież zapobiega pożarom.

PROFESJONALNE STRZYŻENIA

Uczennice klasy 2 TUF , dnia 14 lutego 2018 r. miały okazję sprawdzić swoje umiejętności z zakresu strzyżeń damskich na profesjonalnym szkoleniu fryzjerskim z firmy szkoleniowej PIVOT POINT INTERNATIONAL.

Damian Gawlas z klasy 4CD, laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

W piątek 16 lutego 2018 r. w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach odbyła się uroczystość rozdania nagród w Wojewódzkim Konkursie Historycznym

Wycieczka integracyjna klasy 1M

W środę, 14 lutego 2018 r. klasa 1M wzięła udział w kuligu odbywającym się w Wiśle Czarne.

Kulig klasy 3M

22 lutego klasa 3M udała się na kulig, który przebiegł w cudownej atmosferze i scenerii. ZDJĘCIA

Szkolenie dla techników mechaników

W dniu 15.02.2018r. odbyło się szkolenie dla techników mechaników klasy drugiej prowadzone przez przedstawiciela firmy Continental.

PRO SALUTE DLA MŁODZIEŻY – JESTEŚ TYM, CO ZJESZ

Dzisiaj 14 lutego klasy 2f i 2BK wzięły udział  pod opieką  M. Szyper i W. Liszki w prezentacji na temat zdrowego żywienia w Szpitalu Śląskim.

Podwieczorek Mistrzów

24 stycznia po raz szósty uhonorowaliśmy uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w pierwszym semestrze roku szkolnego 2017/2018.

Noc pełna radości i zabawy

27 stycznia 2018 roku o godzinie 19:00 w lokalu Świętoszówka rozpoczęła się jedna z najlepszych imprez w historii Zespołu Szkół Technicznych, czyli studniówka klasy 4BM i 4CD.

Konkurs- ulubione książki naszych nauczycieli.

Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcy, którym został Kacper Kozłowski z klasy 3M.

Zaskocz nas swoją kreatywnością

W ramach akcji upowszechniania czytelnictwa w naszej szkole został zorganizowany konkurs „Zaskocz nas swoją kreatywnością” w kategoriach: plakat promujący czytelnictwo oraz nietypowa zakładka do książki.

Najlepszy Nauczyciel Powiatu Cieszyńskiego

Głos Ziemi Cieszyńskiej ogłosił plebiscyt na Najlepszego Nauczyciela Powiatu Cieszyńskiego.