ZDALNA SZKOŁA

W ramach realizacji projektu pn. „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”

„Złoty Indeks Akademii WSB” dla Eweliny Brody

Ewelina Katarzyna Broda otrzymała „Złoty Indeks Akademii WSB”,

Rudolf Chwastek

„Dobrze żyć – to wieleDobrze umrzeć – to wszystko” W Wielką Sobotę 11 kwietnia 2020 roku, w wieku 85 lat, odszedł od nas wszystkich na zawsze Ś.P . Rudolf Chwastek.

Komunikat

Uprzejmie prosimy o załatwianie wszelkich możliwych spraw drogą elektronicznąbądź telefonicznie. tel. +48 33 479 86 44e-mail: sekretariat@zst.cieszyn.pl Tylko w uzasadnionych przypadkach sprawy załatwiamy bezpośrednio w sekretariacie szkoły.Prosimy Uczniów aby na bieżąco śledzili wiadomości na e-dzienniku,gdzie otrzymywać będą materiały do nauki i powtórek.

Komunikat

Ważne! Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

Komunikat

Apelujemy do naszych uczniów! Zarząd Powiatu Cieszyńskiego wraz z dyrektorami szkół ponadpodstawowych z terenu Miasta Cieszyna, w których zawieszono zajęcia dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcze, APELUJE

Komunikat

https://youtu.be/kCPH7Sa6Nrs

Komunikat

Informuję, zgodnie z uchwałą Zarządu Powiatu Cieszyńskiego z dnia 10 marca 2020r. w dniach 11, 12 i 13 marca 2020r. zawiesza się wszelkie zajęcia dydaktyczno – wychowawczo – opiekuńcze.

Sposoby ograniczania ryzyka zakażenia koronawirusem

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem

MIEJSKI KONKURS POŻARNICZY

W dniu 28.02.2020r. w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Cieszynie- Bobrek odbyły się coroczne  eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej  – Młodzież zapobiega pożarom.

XI TURNIEJ BADMINTONA

W sobotę 22 lutego 2020r. w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych im. płk. Gwidona Langera w Cieszynie odbył się XI Turniej Badmintona o Puchar Dyrektora Szkoły.

LANGER TRZECI RAZ Z RZĘDU MISTRZEM POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ !

Mimo że nasze drużyny w grach zespołowych często plasowały się w czołówce, to jednak tylko piłkarzom ręcznym jak do tej pory w historii ZST udało się zająć pierwsze miejsce!

Projekt młodzież solidarna w działaniu

W dniu 6.02.2020j w siedzibie Klastra Innowacji Społecznych odbyły się Targi Organizacji Pozarządowych w ramach projektu Śląska Młodzież Solidarna w Działaniu.

Podpisanie umowy o współpracy z firmą MDM

13 lutego 2020 roku to dzień, który wielkimi literami wpisze się na kartach historii Zespołu Szkół Technicznych w Cieszynie.

Klasa 3M w teatrze w Czeskim Cieszynie

Słoneczne przedpołudnie 29 stycznia upłynęło uczniom z klasy 3M pod znakiem sztuki jak również niesamowitych przeżyć wewnętrznych.

Akcja „Daj Włos”

9 stycznia 2020r. na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie odbyła się akcja „Daj Włos” zorganizowana przez studentów UŚ, przy współpracy z Fundacją ”Rak’N’Roll”.

KARNAWAŁOWY WOLONTARIAT

Nowy rok już dawno za nami a w Langerze trwa… KARNAWAŁ. To za sprawą fryzjerek – wolontariuszek, biorących udział w akcji naszego Szkolnego Koła wolontariatu.

ŚWIĘTA, ŚWIĘTA, ŚWIĘTA

Każdy czas, każda pora jest odpowiednia, aby pomagać, aby budzić uśmiech na twarzy, rozgrzewać serca życzliwością i dawać poczucie innym, że są ważni, potrzebni.