Od serca ku sercom…

Dla każdego Polaka 11 listopada jest szczególną datą w kalendarzu. Upamiętnia ona wydarzenie, gdy nasza Ojczyzna, smagana historycznymi biczami trudnych doświadczeń, po 123 latach upokarzających działań 3 zaborców (Rosji, Austrii, Prus), którzy ograbili ją z bezcennego daru wolności, w cudowny sposób odrodziła się.

BIBLIOTEKA SZKOLNA

W czasie nauczania zdalnego biblioteka szkolna ZST prowadzi dyżury we wtorki i czwartki w godzinach 8.00 – 13.00.

XLVII Olimpiada Wiedzy Technicznej

Zapraszamy do udziału w XLVII edycji Olimpiady Wiedzy Technicznej. Olimpiada jest skierowana do uczniów kształcących się w szeroko rozumianej branży elektrycznej i mechanicznej.

Konkurs

Zapraszamy do udziału w konkursie.

PLASTIK? REZYGNUJĘ. REDUKUJĘ. SEGREGUJĘ

W ramach tegorocznej 27 akcji Sprzątania Świata – Polska  pod hasłem „PLASTIK? REZYGNUJĘ. REDUKUJĘ. SEGREGUJĘ”, która odbyła się w dniu 18 września 2020 r., nasza szkoła jak co roku podjęła wyzwanie zbiórki odpadów.

Szanowni Państwo Rodzice i Opiekunowie! Drodzy uczniowie!

        Z ogromną radością powitamy naszych uczniów w progach naszej szkoły w dniu 1 września 2020 r. Bardzo nam brakowało bezpośredniego kontaktu z naszymi wychowankami oraz Państwem!

„I choć życia płomień zgasł, to myśli o tych, których już nie ma, nadal są wśród nas.”

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w środę 19 sierpnia 2020r. w wieku 87 lat, odszedł od nas na zawsze Ś. P. inż. Władysław Sosna – absolwent, ale także nauczyciel Technikum Mechaniczno – Elektrycznego w Cieszynie.

ZDALNA SZKOŁA

W ramach realizacji projektu pn. „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”

Rudolf Chwastek

„Dobrze żyć – to wieleDobrze umrzeć – to wszystko” W Wielką Sobotę 11 kwietnia 2020 roku, w wieku 85 lat, odszedł od nas wszystkich na zawsze Ś.P . Rudolf Chwastek.

Komunikat

Uprzejmie prosimy o załatwianie wszelkich możliwych spraw drogą elektronicznąbądź telefonicznie. tel. +48 33 479 86 44e-mail: sekretariat@zst.cieszyn.pl Tylko w uzasadnionych przypadkach sprawy załatwiamy bezpośrednio w sekretariacie szkoły.Prosimy Uczniów aby na bieżąco śledzili wiadomości na e-dzienniku,gdzie otrzymywać będą materiały do nauki i powtórek.

Komunikat

Ważne! Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

Komunikat

Apelujemy do naszych uczniów! Zarząd Powiatu Cieszyńskiego wraz z dyrektorami szkół ponadpodstawowych z terenu Miasta Cieszyna, w których zawieszono zajęcia dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcze, APELUJE

Komunikat

Informuję, zgodnie z uchwałą Zarządu Powiatu Cieszyńskiego z dnia 10 marca 2020r. w dniach 11, 12 i 13 marca 2020r. zawiesza się wszelkie zajęcia dydaktyczno – wychowawczo – opiekuńcze.

MIEJSKI KONKURS POŻARNICZY

W dniu 28.02.2020r. w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Cieszynie- Bobrek odbyły się coroczne  eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej  – Młodzież zapobiega pożarom.