XLVII Olimpiada Wiedzy Technicznej

Zapraszamy do udziału w XLVII edycji Olimpiady Wiedzy Technicznej. Olimpiada jest skierowana do uczniów kształcących się w szeroko rozumianej branży elektrycznej i mechanicznej.

Konkurs

Zapraszamy do udziału w konkursie.

PLASTIK? REZYGNUJĘ. REDUKUJĘ. SEGREGUJĘ

W ramach tegorocznej 27 akcji Sprzątania Świata – Polska  pod hasłem „PLASTIK? REZYGNUJĘ. REDUKUJĘ. SEGREGUJĘ”, która odbyła się w dniu 18 września 2020 r., nasza szkoła jak co roku podjęła wyzwanie zbiórki odpadów.

Szanowni Państwo Rodzice i Opiekunowie! Drodzy uczniowie!

        Z ogromną radością powitamy naszych uczniów w progach naszej szkoły w dniu 1 września 2020 r. Bardzo nam brakowało bezpośredniego kontaktu z naszymi wychowankami oraz Państwem!

„I choć życia płomień zgasł, to myśli o tych, których już nie ma, nadal są wśród nas.”

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w środę 19 sierpnia 2020r. w wieku 87 lat, odszedł od nas na zawsze Ś. P. inż. Władysław Sosna – absolwent, ale także nauczyciel Technikum Mechaniczno – Elektrycznego w Cieszynie.

ZDALNA SZKOŁA

W ramach realizacji projektu pn. „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”

„Złoty Indeks Akademii WSB” dla Eweliny Brody

Ewelina Katarzyna Broda otrzymała „Złoty Indeks Akademii WSB”,

Rudolf Chwastek

„Dobrze żyć – to wieleDobrze umrzeć – to wszystko” W Wielką Sobotę 11 kwietnia 2020 roku, w wieku 85 lat, odszedł od nas wszystkich na zawsze Ś.P . Rudolf Chwastek.

Komunikat

Uprzejmie prosimy o załatwianie wszelkich możliwych spraw drogą elektronicznąbądź telefonicznie. tel. +48 33 479 86 44e-mail: sekretariat@zst.cieszyn.pl Tylko w uzasadnionych przypadkach sprawy załatwiamy bezpośrednio w sekretariacie szkoły.Prosimy Uczniów aby na bieżąco śledzili wiadomości na e-dzienniku,gdzie otrzymywać będą materiały do nauki i powtórek.

Komunikat

Ważne! Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

Komunikat

Apelujemy do naszych uczniów! Zarząd Powiatu Cieszyńskiego wraz z dyrektorami szkół ponadpodstawowych z terenu Miasta Cieszyna, w których zawieszono zajęcia dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcze, APELUJE

Komunikat

https://youtu.be/kCPH7Sa6Nrs

Komunikat

Informuję, zgodnie z uchwałą Zarządu Powiatu Cieszyńskiego z dnia 10 marca 2020r. w dniach 11, 12 i 13 marca 2020r. zawiesza się wszelkie zajęcia dydaktyczno – wychowawczo – opiekuńcze.

Sposoby ograniczania ryzyka zakażenia koronawirusem

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem

MIEJSKI KONKURS POŻARNICZY

W dniu 28.02.2020r. w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Cieszynie- Bobrek odbyły się coroczne  eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej  – Młodzież zapobiega pożarom.

XI TURNIEJ BADMINTONA

W sobotę 22 lutego 2020r. w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych im. płk. Gwidona Langera w Cieszynie odbył się XI Turniej Badmintona o Puchar Dyrektora Szkoły.

LANGER TRZECI RAZ Z RZĘDU MISTRZEM POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ !

Mimo że nasze drużyny w grach zespołowych często plasowały się w czołówce, to jednak tylko piłkarzom ręcznym jak do tej pory w historii ZST udało się zająć pierwsze miejsce!

Projekt młodzież solidarna w działaniu

W dniu 6.02.2020j w siedzibie Klastra Innowacji Społecznych odbyły się Targi Organizacji Pozarządowych w ramach projektu Śląska Młodzież Solidarna w Działaniu.