Akcja dla Azylu

W piątek , dnia 14 września 2018r już po raz 10-ty  Szkolne Koło PCK zorganizowało pomoc dla podopiecznych ,,Azylu” w Cieszynie.

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „Polska niepodległość w oczach młodzieży”

Zapraszamy do udziału w powiatowym konkursie plastycznym pod honorowym patronatem Starosty Cieszyńskiego Janusza Króla „Polska niepodległość w oczach młodzieży”.

Nowy rok szkolny

Nowy rok szkolny – nowe wyzwania przed uczniami ZST! 6/7 września odbył się wyjazd integracyjny grupy uczniów, którzy wezmą udział w realizacji kolejnego polsko-ukraińskiego projektu „Razem muzycznie, folklorystycznie”.

Wieczór szyfrów

Wieczór szyfrów – pod taką nazwą 20 czerwca odbyła się niezwykła impreza zorganizowana przez Szkolne Koło Wolontariatu, działające przy ZST im płk. G. Langera w Cieszynie.

Mechanicy w Hiszpanii

W czerwcu kolejna grupa stażystów z naszej szkoły odbyła praktyki w hiszpańskiej Sewilli.

Powiatowe Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

22 czerwca w murach naszej szkoły odbyło się Powiatowe Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018.

Konkurs Techniczny EATON

Z wielką przyjemnością informujemy, że Kamil Jadach oraz Kacper Wojtas uczniowie klasy 3M pod opieką nauczyciela mgr. inż. Jakuba Raszki zdobyli I miejsce w Konkursie Technicznym EATON 2018.

Spotkanie z Rzecznikiem Prasowym Zakładu Karnego w Cieszynie

W dniu 14.06.2018 klasa 2B i 2A pod opieką pani pedagog, w ramach lekcji wiedza o społeczeństwie, wzięły udział w spotkaniu z Rzecznikiem Prasowym Zakładu Karnego w Cieszynie.

ZAWODY STRZELECKIE

W dniu 14 czerwca 2018r. na strzelnicy Zespołu Szkół Technicznych im.płk. Gwidona Langera odbyły się szkolne zawody o tytuł najlepszego strzelca.

Akcja dla „Azylu”

Już dziesiąty raz  szkolne PCK  zorganizowało akcję dla podopiecznych ze  schroniska „Azyl” w Cieszynie.

Bezpieczna+

W Zespole Szkół Technicznych im. płk. Gwidona Langera w Cieszynie w ramach programu „Bezpieczna+”

XIII Kręciołek Samochodowy o puchar Dyrektora ZST już za nimi

Już po raz 13 sympatycy sportów samochodowych uczniowie, absolwenci i nauczyciele z powiatu cieszyńskiego i pszczyńskiego przyjechali 26 maja do Cieszyna na tradycyjny  Kręciołek Samochodowy o Puchar Dyrektora ZST.

Pożegnanie Absolwentów 2018

Kasztany dawno już przekwitły, a nasi absolwenci z klasy 4CD i 4BM zakończyli zdawanie egzaminów maturalnych.

ZAWODY STRZELECKIE

Zakończyła się kolejna edycja Szkolnej Ligi Strzeleckiej Powiatu Cieszyńskiego o Puchar Przechodni i Najlepszego Strzelca Szkół Średnich z okazji 20- lecia Powiatu Cieszyńskiego.

Langer na Grabowej!

W sobotę 12 maja reprezentacja Zespołu Szkół Technicznych im. płk. G. Langera wraz  z opiekunami wzięła udział w 49 Młodzieżowym Rajdzie Górskim pod hasłem „Powitanie wiosny”.

Międzynarodowa Olimpiada Rzemiosła

10.05.2018 tradycyjnie uczniowie naszej szkoły kształcący się w zawodach technik mechanik i technik mechatronik brali udział w Międzynarodowej Olimpiadzie Rzemiosła, która odbywała się w Trzyńcu.

Hola, España!

Wielkimi krokami zbliża się wyjazd kolejnej grupy uczniów naszej szkoły na staż do Hiszpanii.

KLAPKI DLA GAMBII

Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji charytatywnej „Klapki dla Gambii”.