Liga Młodych Kreatorów 2021 – eliminacje wewnętrzne

2 marca w naszej szkole odbyły się eliminacje do XI edycji konkursu fryzjerskiego „Liga Młodych Kreatorów”. Tytuł tegorocznego konkursu to „Postać fantasy”. 

UWAGA

Informujemy, iż turnusy dokształcania teoretycznego, dla uczniów klas wielozawodowych, w roku szk. 2020/21 będą organizowane od 7 kwietnia do 8 maja 2021r. Szkolenia odbędą się formie zdalnej.

UWAGA

Do 11 kwietnia br. młodociani pracownicy z branżowych szkół I stopnia nie będą mieli

Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii

GRUPA WSPARCIA DLA MŁODZIEŻY Grupa dla młodzieży w wieku 15-17 lat. Grupa ma charakter otwarty, co oznacza, iż przez cały rok można dołączyć do spotkań.

Od serca ku sercom…

Dla każdego Polaka 11 listopada jest szczególną datą w kalendarzu. Upamiętnia ona wydarzenie, gdy nasza Ojczyzna, smagana historycznymi biczami trudnych doświadczeń, po 123 latach upokarzających działań 3 zaborców (Rosji, Austrii, Prus), którzy ograbili ją z bezcennego daru wolności, w cudowny sposób odrodziła się.

BIBLIOTEKA SZKOLNA

W czasie nauczania zdalnego biblioteka szkolna ZST prowadzi dyżury we wtorki i czwartki w godzinach 8.00 – 13.00.

XLVII Olimpiada Wiedzy Technicznej

Zapraszamy do udziału w XLVII edycji Olimpiady Wiedzy Technicznej. Olimpiada jest skierowana do uczniów kształcących się w szeroko rozumianej branży elektrycznej i mechanicznej.

Konkurs

Zapraszamy do udziału w konkursie.

PLASTIK? REZYGNUJĘ. REDUKUJĘ. SEGREGUJĘ

W ramach tegorocznej 27 akcji Sprzątania Świata – Polska  pod hasłem „PLASTIK? REZYGNUJĘ. REDUKUJĘ. SEGREGUJĘ”, która odbyła się w dniu 18 września 2020 r., nasza szkoła jak co roku podjęła wyzwanie zbiórki odpadów.

Szanowni Państwo Rodzice i Opiekunowie! Drodzy uczniowie!

        Z ogromną radością powitamy naszych uczniów w progach naszej szkoły w dniu 1 września 2020 r. Bardzo nam brakowało bezpośredniego kontaktu z naszymi wychowankami oraz Państwem!

„I choć życia płomień zgasł, to myśli o tych, których już nie ma, nadal są wśród nas.”

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w środę 19 sierpnia 2020r. w wieku 87 lat, odszedł od nas na zawsze Ś. P. inż. Władysław Sosna – absolwent, ale także nauczyciel Technikum Mechaniczno – Elektrycznego w Cieszynie.

ZDALNA SZKOŁA

W ramach realizacji projektu pn. „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”