ZMAGANIA FRYZJERSKIE – CZAS ZACZĄĆ !

Od kilku lat fryzjerstwo męskie przeżywa ,,come back”. Dlatego już po raz drugi, z inicjatywy Zespołu Szkół Zawodowych i firmy www.koloryzacje .com odbył się FESTIWAL GOLIBRODY.

IMPREZA INTEGRACYJNA KL.1 F

Dnia 24 .10. 2018 r. klasa 1 f wraz z wychowawczynią i trzema opiekunkami wyruszyła na przygodę do Wisły Głębce , do parku linowego. Celem wycieczki była dobra zabawa na świeżym powietrzu w pięknych okolicznościach górskiej przyrody.

Mistrzostwa szkoły o tytuł „Mistrza kierownicy 2018r”

W dniu 25.X 2018r uczniowie klasy 2s wraz z opiekunami: panią dyrektor Bożeną Cholewą i wychowawcą klasy panem Andrzejem Danelem udali się na profesjonalny tor wyścigowy STEEL RING w Trzyńcu w Republice Czeskiej, aby wyłonić „Mistrza Kierownicy 2018”.

Ukraina – podsumowanie

18 października 2018 w auli Zespołu Szkół Technicznych w Cieszynie odbyło się uroczyste podsumowanie międzynarodowego, polsko-ukraińskiego projektu „Razem muzycznie, folklorystycznie”,

4 MIEJSCE W POWIECIE DLA TENISISTÓW Z LANGERA

Po wygranych zawodach o mistrzostwo szkoły w tenisie stołowym nasza reprezentacja w składzie: Adrian Wiecheć, Grzegorz Hussar, Michał Konieczny i Krzysztof Bułka pojechała do Chybia na  mistrzostwa powiatowe.

Podsumowanie XLV Olimpiady Wiedzy Techniczne

W piątek 19 października 2018 w Zespole Szkół Technicznych odbył się szkolny etap Olimpiady Wiedzy Technicznej.

DRUŻYNA CHŁOPCÓW Z LANGERA MISTRZEM POWIATU.

W ramach licealiady w dniu 10 października 2018r. na boisku ,,Pod Wałką „ odbyły się coroczne mistrzostwa powiatu w drużynowych biegach przełajowych.

Adrian Wiecheć mistrzem ZST !

3 października odbyły się mistrzostwa Zespołu Szkół Technicznych w tenisie stołowym.

Nasi lekkoatleci o krok od finału województwa!

Reprezentacja Langera odniosła kolejny wielki sukces w sporcie.

LANGER NA TRASIE 50 RAJDU GÓRSKIEGO PTTK „POŻEGNANIE LATA”

W sobotę 29 września 2018r. uczniowie szkół powiatu cieszyńskiego zebrali się  na Trzech Kopcach Wiślańskich.

Razem muzycznie, folklorystycznie

„Razem muzycznie, folklorystycznie” to tytuł kolejnego międzynarodowego projektu przygotowanego w ramach działalności Fundacji „Możesz wiedzieć więcej”

Konkurs „TECHNIK ABSOLWENT 2018”

Jak co roku najlepsi absolwenci naszego technikum uczestniczyli w konkursie „Technik Absolwent Roku”

ŁĄCZKA I INNE MIEJSCE POSZUKIWAŃ

Miło nam poinformować, że Nasza Szkoła i uczniowie z klasy 2M (Konrad Krochmal, Nikodem Macura oraz Rafał Gabryś), uczestniczą w krajowym projekcie: ŁĄCZKA I INNE MIEJSCE POSZUKIWAŃ. ŻYCZYMY POWODZENIA.

Wycieczka klas 2C i 2M na targi branży elektroenergetycznej ENERGETAB

11 września 2018 roku klasy 2C i 2M udały się do Bielska-Białej na targi sprzętu elektroenergetycznego i energoelektronicznego ENERGETAB.

,,AKCJA SEGREGACJA! 2 X WIĘCEJ, 2 X CZYŚCIEJ”

Pod takim hasłem ruszyła tegoroczna, 25 akcja Sprzątanie Świata – Polska 2018.

Akcja dla Azylu

W piątek , dnia 14 września 2018r już po raz 10-ty  Szkolne Koło PCK zorganizowało pomoc dla podopiecznych ,,Azylu” w Cieszynie.

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „Polska niepodległość w oczach młodzieży”

Zapraszamy do udziału w powiatowym konkursie plastycznym pod honorowym patronatem Starosty Cieszyńskiego Janusza Króla „Polska niepodległość w oczach młodzieży”.

Nowy rok szkolny

Nowy rok szkolny – nowe wyzwania przed uczniami ZST! 6/7 września odbył się wyjazd integracyjny grupy uczniów, którzy wezmą udział w realizacji kolejnego polsko-ukraińskiego projektu „Razem muzycznie, folklorystycznie”.

Wieczór szyfrów

Wieczór szyfrów – pod taką nazwą 20 czerwca odbyła się niezwykła impreza zorganizowana przez Szkolne Koło Wolontariatu, działające przy ZST im płk. G. Langera w Cieszynie.

Mechanicy w Hiszpanii

W czerwcu kolejna grupa stażystów z naszej szkoły odbyła praktyki w hiszpańskiej Sewilli.