Komunikat

Ważne! Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

Komunikat

Apelujemy do naszych uczniów! Zarząd Powiatu Cieszyńskiego wraz z dyrektorami szkół ponadpodstawowych z terenu Miasta Cieszyna, w których zawieszono zajęcia dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcze, APELUJE

Komunikat

https://youtu.be/kCPH7Sa6Nrs

Komunikat

Informuję, zgodnie z uchwałą Zarządu Powiatu Cieszyńskiego z dnia 10 marca 2020r. w dniach 11, 12 i 13 marca 2020r. zawiesza się wszelkie zajęcia dydaktyczno – wychowawczo – opiekuńcze.

Sposoby ograniczania ryzyka zakażenia koronawirusem

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem

MIEJSKI KONKURS POŻARNICZY

W dniu 28.02.2020r. w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Cieszynie- Bobrek odbyły się coroczne  eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej  – Młodzież zapobiega pożarom.

XI TURNIEJ BADMINTONA

W sobotę 22 lutego 2020r. w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych im. płk. Gwidona Langera w Cieszynie odbył się XI Turniej Badmintona o Puchar Dyrektora Szkoły.

LANGER TRZECI RAZ Z RZĘDU MISTRZEM POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ !

Mimo że nasze drużyny w grach zespołowych często plasowały się w czołówce, to jednak tylko piłkarzom ręcznym jak do tej pory w historii ZST udało się zająć pierwsze miejsce!

Projekt młodzież solidarna w działaniu

W dniu 6.02.2020j w siedzibie Klastra Innowacji Społecznych odbyły się Targi Organizacji Pozarządowych w ramach projektu Śląska Młodzież Solidarna w Działaniu.

Podpisanie umowy o współpracy z firmą MDM

13 lutego 2020 roku to dzień, który wielkimi literami wpisze się na kartach historii Zespołu Szkół Technicznych w Cieszynie.

Klasa 3M w teatrze w Czeskim Cieszynie

Słoneczne przedpołudnie 29 stycznia upłynęło uczniom z klasy 3M pod znakiem sztuki jak również niesamowitych przeżyć wewnętrznych.

Akcja „Daj Włos”

9 stycznia 2020r. na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie odbyła się akcja „Daj Włos” zorganizowana przez studentów UŚ, przy współpracy z Fundacją ”Rak’N’Roll”.

KARNAWAŁOWY WOLONTARIAT

Nowy rok już dawno za nami a w Langerze trwa… KARNAWAŁ. To za sprawą fryzjerek – wolontariuszek, biorących udział w akcji naszego Szkolnego Koła wolontariatu.

ŚWIĘTA, ŚWIĘTA, ŚWIĘTA

Każdy czas, każda pora jest odpowiednia, aby pomagać, aby budzić uśmiech na twarzy, rozgrzewać serca życzliwością i dawać poczucie innym, że są ważni, potrzebni.

Adwent w Wiedniu

Adwentowe wyjazdy do Wiednia uczniów Zespołu Szkół Technicznych im. płk. Gwidona Langera w Cieszynie, stają się już powoli tradycją.

Czytanie Bajek

6 grudnia uroczyście zakończyliśmy akcję Czytanie Bajek dla podopiecznych Szpitala Śląskiego w Cieszynie.

Misje – czy to tylko sprawa duchownych?

Posługa misyjna zaczyna się od dawania świadectwa w rodzinie, w miejscu pracy, angażowania się we wspólnoty parafialne – to tutaj tak naprawdę zaczyna się misja.

Święta radość

Kolejne spotkanie fryzjerek z pensjonariuszami Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego ss. Boromeuszek w ramach Szkolnego Koła Wolontariatu, prowadzonego przez ks. Marcina Wróbla, miało miejsce 2 grudnia br.

HAIR FAIR & BEAUTY FAIR

24 listopada osiemnastoosobowa grupa młodych fryzjerów z klasy 1f, 2f i 3f udała się na Festiwal Fryzjerski HAIR FAIR & BEAUTY FAIR w Katowicach.