Kręciołek

Cze
05

XIII Kręciołek Samochodowy o puchar Dyrektora ZST już za nimi

Już po raz 13 sympatycy sportów samochodowych uczniowie, absolwenci i nauczyciele z powiatu cieszyńskiego i pszczyńskiego przyjechali 26 maja do Cieszyna na tradycyjny  Kręciołek Samochodowy o Puchar Dyrektora ZST.

By admin | Aktualności . Kręciołek . Sport
Szczegóły
Cze
12

XII Kręciołek Samochodowy o puchar Dyrektora ZST

4 czerwca br. na parkingu pod Wałką odbył się już po raz 12 Kręciołek Samochodowy o puchar Dyrektora ZST.

By admin | Aktualności . Kręciołek . Sport
Szczegóły
Cze
02

XI Kręciołek Samochodowy o Puchar Dyrektora ZST

Tym razem Kręciołek wystartował na parkingu pod Wałką 1 czerwca 2016. W sumie na starcie stanęło 31 załóg, które zmagały się w różnych kategoriach.

By admin1 | Kręciołek
Szczegóły
Maj
30

X Kręciołek Samochodowy o Puchar Dyrektora ZST

10. jubileuszowy „Kręciołek Samochodowy” przyciągnął na parking pod Wałką w Cieszynie 27 załóg. Podobnie jak w latach ubiegłych uczestnicy tej sportowo-szkolnej imprezy mieli do przejechania w jak najkrótszym czasie wyznaczoną trasę.

By admin1 | Aktualności . Kręciołek
Szczegóły
Maj
31

IX Kręciołek Samochodowy o Puchar Dyrektora ZST

31 maja 2014 w sobotę Zespół Szkół Technicznych im. płk. Gwidona Langera w Cieszynie wraz z Automobilklubem Cieszyńskim zorganizował już po raz dziewiąty Kręciołek Samochodowy o Puchar Dyrektora ZST.

By admin1 | Aktualności . Kręciołek
Szczegóły
Cze
03

VIII Kręciołek Samochodowy o Puchar Dyrektora ZST

Pisk opon w strugach deszczu – VIII Kręciołek Samochodowy o Puchar Dyrektora ZST za nami. W poniedziałek 3 czerwca Zespół Szkół Technicznych oraz Automobilklub Cieszyński zorganizowali na parkingu pod Wałką Kręciołek Samochodowy o Puchar Dyrektora ZST.

By admin1 | Aktualności . Kręciołek
Szczegóły
Cze
04

VII Kręciołek Samochodowy o Puchar Dyrektora ZST

Tegoroczny Kręciołek Samochodowy można nazwać udanym. Mimo deszczu na czas zawodów na niebo wyszło słońce. Gorące emocje młodych fanów motoryzacji rozgrzały atmosferę. 32 załogi rywalizowały na wysokim poziomie. Każdy z kierowców chciał dopiąć swego i zdobyć nagrodę. Jednak nie tylko zawodnicy mieli szansę zdobyć tytuł mistrza.

By admin1 | Aktualności . Kręciołek
Szczegóły
Cze
07

VI Kręciołek Samochodowy o Puchar Dyrektora ZST

Wyniki VI Kręciołka Samochodowego o Puchar Dyrektora ZST 1 czerwca 2011 Startowały 32 załogi Kategoria: uczeń szkoły Ponadgimnazjalnej klasa do 903 cm I miejsce – Artur Machalica ZSP Ustroń II miejsce – Michał Goryczka i Sebastian Goryczka Zespół Szkół Budowlanych III miejsce – Rafał Gomora i Dawid Olszowy – Zespół Szkół Rolniczych w Międzyświeciu Kategoria […]

By admin1 | Aktualności . Kręciołek
Szczegóły