Relacja na żywo z hiszpańskich staży!

Relacja na żywo z hiszpańskich staży!

Uczniowie klas 2 BK i 3 BK, którzy już w przyszłym roku wyjadą na praktyki do Sewilli, mieli dziś okazję posłuchać relacji na żywo grupy mechaników i mechatroników, kończącej dwutygodniowy staż w Hiszpanii. Uczestnicy projektu ERASMUS+ dzielili się  wrażeniami z pobytu w Hiszpanii ze szkolną społecznością. Nasi uczniowie najwięcej uwagi poświęcili swoim praktykom w firmie, które dotyczyły głównie programowania obrabiarek CNC. Młodzi stażyści, oprócz zdobywania nowych umiejętności w zawodzie, uczą się hiszpańskiego a także poznają kulturę i historię Hiszpanii. 

Działania w ramach projektu Erasmus Plus pt Kompetencje zawodowe bez granic dokumentuje także fanpage na: https://www.facebook.com/ZST-w-Hiszpanii-Mechatronik-Mechanik-2017-1952388135077654/

ZDJĘCIA