XIII Kręciołek Samochodowy o puchar Dyrektora ZST już za nimi

Już po raz 13 sympatycy sportów samochodowych uczniowie, absolwenci i nauczyciele z powiatu cieszyńskiego i pszczyńskiego przyjechali 26 maja do Cieszyna na tradycyjny  Kręciołek Samochodowy o Puchar Dyrektora ZST.

XII Kręciołek Samochodowy o puchar Dyrektora ZST

4 czerwca br. na parkingu pod Wałką odbył się już po raz 12 Kręciołek Samochodowy o puchar Dyrektora ZST.

XI Kręciołek Samochodowy o Puchar Dyrektora ZST

Tym razem Kręciołek wystartował na parkingu pod Wałką 1 czerwca 2016. W sumie na starcie stanęło 31 załóg, które zmagały się w różnych kategoriach.

X Kręciołek Samochodowy o Puchar Dyrektora ZST

10. jubileuszowy „Kręciołek Samochodowy” przyciągnął na parking pod Wałką w Cieszynie 27 załóg. Podobnie jak w latach ubiegłych uczestnicy tej sportowo-szkolnej imprezy mieli do przejechania w jak najkrótszym czasie wyznaczoną trasę.

IX Kręciołek Samochodowy o Puchar Dyrektora ZST

31 maja 2014 w sobotę Zespół Szkół Technicznych im. płk. Gwidona Langera w Cieszynie wraz z Automobilklubem Cieszyńskim zorganizował już po raz dziewiąty Kręciołek Samochodowy o Puchar Dyrektora ZST.

VIII Kręciołek Samochodowy o Puchar Dyrektora ZST

Pisk opon w strugach deszczu – VIII Kręciołek Samochodowy o Puchar Dyrektora ZST za nami. W poniedziałek 3 czerwca Zespół Szkół Technicznych oraz Automobilklub Cieszyński zorganizowali na parkingu pod Wałką Kręciołek Samochodowy o Puchar Dyrektora ZST.

VII Kręciołek Samochodowy o Puchar Dyrektora ZST

Tegoroczny Kręciołek Samochodowy można nazwać udanym. Mimo deszczu na czas zawodów na niebo wyszło słońce. Gorące emocje młodych fanów motoryzacji rozgrzały atmosferę. 32 załogi rywalizowały na wysokim poziomie. Każdy z kierowców chciał dopiąć swego i zdobyć nagrodę. Jednak nie tylko zawodnicy mieli szansę zdobyć tytuł mistrza.

VI Kręciołek Samochodowy o Puchar Dyrektora ZST

Wyniki VI Kręciołka Samochodowego o Puchar Dyrektora ZST 1 czerwca 2011 Startowały 32 załogi Kategoria: uczeń szkoły Ponadgimnazjalnej klasa do 903 cm I miejsce – Artur Machalica ZSP Ustroń II miejsce – Michał Goryczka i Sebastian Goryczka Zespół Szkół Budowlanych III miejsce – Rafał Gomora i Dawid Olszowy – Zespół Szkół Rolniczych w Międzyświeciu Kategoria […]