SIATKARZE Z LANGERA WICEMISTRZAMI POWIATU

Finał powiatowy w siatkówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych odbył się 08 marca 2018r. w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie.

SIATKARZE Z LANGERA MISTRZAMI CIESZYNA

W dniu 06 marca 2018r. w hali sportowej przy ul. Jana Łyska w Cieszynie odbył się finał rozgrywek szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców o Mistrzostwo Cieszyna.

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia sportowe dla ucznia Langera – Mateusza Nieborasa !!!!!

Wśród stypendystów roku szkolnego 2016/2017 znaleźli się uczniowie uzyskujący wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym na szczeblu międzynarodowym, posiadający mistrzowską klasę sportową, w tym członkowie Kadry Narodowej.

Lekcja WF z Ewą Chodakowską

W piątek 19 listopada odbyła się nietypowa lekcja „WF z Ewą Chodakowską”.

TURNIEJ SZACHOWY

W dniu 07 listopada 2017r.  odbył się coroczny Turniej szachowy. 

HISTORYCZNY SUKCES !

Po zdobyciu mistrzostwa powiatu reprezentacja naszej szkoły w sztafetowych biegach przełajowych zajęła również pierwsze miejsce w zawodach rejonowych w Lace (19.11) i po raz pierwszy w historii awansowaliśmy do finału województwa, który odbył się 30 października w Rudzie Śląskiej.

Tenis stołowy

W dniu 11 października 2017r. w hali sportowej w Chybiu odbyły się drużynowe zawody tenisa stołowego w ramach licealiady młodzieży szkół powiatu cieszyńskiego.