DRUŻYNA CHŁOPCÓW Z LANGERA MISTRZEM POWIATU.

W ramach licealiady w dniu 10 października 2018r. na boisku ,,Pod Wałką „ odbyły się coroczne mistrzostwa powiatu w drużynowych biegach przełajowych.

Adrian Wiecheć mistrzem ZST !

3 października odbyły się mistrzostwa Zespołu Szkół Technicznych w tenisie stołowym.

Nasi lekkoatleci o krok od finału województwa!

Reprezentacja Langera odniosła kolejny wielki sukces w sporcie.

ZAWODY STRZELECKIE

W dniu 14 czerwca 2018r. na strzelnicy Zespołu Szkół Technicznych im.płk. Gwidona Langera odbyły się szkolne zawody o tytuł najlepszego strzelca.

XIII Kręciołek Samochodowy o puchar Dyrektora ZST już za nimi

Już po raz 13 sympatycy sportów samochodowych uczniowie, absolwenci i nauczyciele z powiatu cieszyńskiego i pszczyńskiego przyjechali 26 maja do Cieszyna na tradycyjny  Kręciołek Samochodowy o Puchar Dyrektora ZST.

ZAWODY STRZELECKIE

Zakończyła się kolejna edycja Szkolnej Ligi Strzeleckiej Powiatu Cieszyńskiego o Puchar Przechodni i Najlepszego Strzelca Szkół Średnich z okazji 20- lecia Powiatu Cieszyńskiego.

SIATKARZE Z LANGERA WICEMISTRZAMI POWIATU

Finał powiatowy w siatkówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych odbył się 08 marca 2018r. w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie.

SIATKARZE Z LANGERA MISTRZAMI CIESZYNA

W dniu 06 marca 2018r. w hali sportowej przy ul. Jana Łyska w Cieszynie odbył się finał rozgrywek szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców o Mistrzostwo Cieszyna.