SZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY

W dniu 11 października 2019r. odbył się coroczny Turniej szachowy. 7 uczniów naszej szkoły pod opieką Tadeusza Chodykina rywalizowało o tytuł najlepszego szachisty Zespołu Szkół Technicznych w Cieszynie.

SUKCES NASZYCH SPORTOWCÓW

Gratulacje dla naszych chłopaków, którzy zajęli II miejsce na Powiatowej Lidze LA, która odbyła się w Wiśle w dn. 18 września 2019r.

Langer zwycięski !!!

W czwartek (21.03.2019r.) na terenie hali sportowej Uniwersytetu Śląskiego odbył się III Turniej Futsalu o Puchar Dyrektora ZST im. płk Gwidona Langera w Cieszynie.

HISTORYCZNY SUKCES PIŁKARZY RĘCZNYCH POWTÓRZONY !

W zeszłym roku nasi piłkarze ręczni jako pierwsi przedstawiciele gier zespołowych w historii „Langera” wywalczyli mistrzostwo powiatu.

X TURNIEJ BADMINTONA

W sobotę 15 grudnia 2018r. w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych im. płk. Gwidona Langera w Cieszynie odbył się X Jubileuszowy Turniej Badmintona o Puchar Dyrektora Szkoły.

Rajd Modeli RC w Zespole Szkół Technicznych

24 listopada odbyła się kolejna edycja Rajdu Cieszyńska Barbórka, natomiast w Zespole Szkół Technicznych im.płk. Gwidona Langera odbył się także rajd tylko o wiele mniejszymi samochodami – Rajd Modeli RC.

ZAWODY STRZELECKIE O PUCHAR DYREKTORA ZST W CIESZYNIE

Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości w dniu 28.11.2018r. zostały przeprowadzone zawody strzeleckie z karabinka pneumatycznego.

Mistrzostwa szkoły o tytuł „Mistrza kierownicy 2018r”

W dniu 25.X 2018r uczniowie klasy 2s wraz z opiekunami: panią dyrektor Bożeną Cholewą i wychowawcą klasy panem Andrzejem Danelem udali się na profesjonalny tor wyścigowy STEEL RING w Trzyńcu w Republice Czeskiej, aby wyłonić „Mistrza Kierownicy 2018”.