Frysztacka 48
43-400 Cieszyn

„Certyfikat dla Ciebie”

Na przełomie września i października uczniowie klas maturalnych naszej szkoły uczestniczyli w projekcie  "Certyfikat dla Ciebie”  realizowanym przez Centrum Szkoleniowo-Doradcze Dr Kurnicki  we współpracy z Miastem Siemianowice Śląskie i Powiatowym Urzędem Pracy w Siemianowicach Śląskich i współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt ma na celu wzmocnienie potencjału edukacyjnego i dostosowanie oferty kształcenia zawodowego do potrzeb lokalnego rynku pracy. W ramach uczestnictwa w projekcie czwartoklasiści przystąpili do egzaminu kończącego się otrzymaniem certyfikatu LanguageCert, który jest honorowany przez instytucje edukacyjne oraz pracodawców na całym świecie. Wiele uczelni w Polsce szczególnie na terenie Województwa Śląskiego jak i na całym świecie zwalnia z lektoratów językowych osoby, które uzyskały certyfikat na określonym poziomie zależnie od uczelni. Czekając z niecierpliwością na wyniki egzaminu trzymamy kciuki za naszych maturzystów. Przystąpienie do egzaminu to tylko jedna z korzyści uczestnictwa w projekcie. Uczniowie otrzymali również darmowy dostęp do platformy internetowej, na której mogą szlifować swój angielski przed maturą.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu
Zespół Szkół Technicznych
im. płk Gwidona Langera w Cieszynie
Adres: Frysztacka 48
43-400 Cieszyn
Dane kontaktowe: tel. 33 479 86 44
fax 33 479 86 45
email
NIP 548-25-22-276

email: sekretariat[at]zst.cieszyn.pl

 

Adres skrytki ePUAP:
/ZSTCieszyn/SkrytkaESP

Godziny pracy sekretariatu:

poniedziałek 7:00 - 15:00
wtorek 7:00 - 15:00
środa 7:00 - 15:00
czwartek 7:00 - 15:00
piątek 7:00 -15:00
sobota zamknięty
niedziela zamknięty