Dzień Wody w ZST Cieszyn.
DZIEŃ WODY!!!
Choć Światowy Dzień Wody przypadał 22 marca, u nas jego obchody zdecydowanie nie skończyły się jednego dnia!
Na lekcjach przedmiotów przyrodniczych uczniowie podjęli się wyzwań związanych z Dniem Wod
* Ocenialiśmy jakość wody przy użyciu elektrolizera
* Projektowaliśmy własne mechaniczne oczyszczalnie ścieków w probówce
* Szukaliśmy sposobów na racjonalne gospodarowanie wodą
* Tworzyliśmy plakaty, które przypominają, jak cenny jest każdy jej litr
Było kreatywnie, eksperymentalnie i bardzo inspirująco!
Zespół Szkół Technicznych