Klasa 1M w Muzeum Śląska Cieszyńskiego.
W czwartek klasa 1M uczestniczyła w wyjściu do Muzeum Śląska Cieszyńskiego pod opieką Pani Dyrektor Bożeny Cholewy. Uczniowie mieli okazję poznać historię i kulturę regionu Śląska Cieszyńskiego oraz obejrzeć ciekawe eksponaty związane z dziejami miasta i okolicy. Wyjście było wartościową lekcją historii i okazją do poszerzenia wiedzy regionalnej.
Zespół Szkół Technicznych