Frysztacka 48
43-400 Cieszyn

PODSUMOWANIE MOJEGO SEZONU NARCIARSKIEGO 2021/2022

Sezon narciarski dobiegł końca. Po wielu wyczerpujących treningach i licznych startach w zawodach, mogę podsumować zdobyte doświadczenia i osiągnięcia.

Czas ten uważam za bardzo udany i szczęśliwie zakończony. Był on w pewien sposób wyjątkowy, ponieważ po raz ostatni reprezentowałem klub SRS Czantoria Ustroń, do którego jestem przywiązany i łączą mnie z nim wspaniałe wspomnienia, a przede wszystkim zdobyta wiedza, która przyniosła liczne rezultaty.

Starty w Lidze Śląskiej w narciarstwie alpejskim zakończyłem na drugim miejscu, z czego się bardzo cieszę. Jest to nieco gorszy wynik niż w sezonie 2020/2021, kiedy znalazłem się na pierwszym miejscu w klasyfikacji generalnej, ale drugie miejsce też jest niezłe, biorąc pod uwagę wysoki poziom, który prezentują wszyscy zawodnicy startujący w lidze. Do klasyfikacji generalnej klasyfikowało się pięć startów, w których zająłem kolejno następujące miejsca : 3, 4, 1, 5, 1 w konkurencji slalom gigant oraz slalom.

W klasyfikacji klubów uzyskaliśmy wspólnie (zawodnicy SRS) 1 miejsce na 23 kluby, co jest mega osiągnięciem.

Natomiast w klasyfikacji wszystkich szkół nasze Technikum nr 3 znalazło się na miejscu 30 na 101 szkół (startowałem jako jedyny z mojej szkoły).

Moje starty nie kończą się na Lidze Śląskiej. Reprezentowałem także miasto Ustroń na Mistrzostwach Polski Amatorów, w których udało mi się zająć między innymi 1 i 3 miejsce.

Swoją pasję i umiejętności wykorzystuję też w inny sposób. Otóż, jestem instruktorem narciarskim na Lisiej Polanie w Ustroniu. Uczę tam jazdy na nartach osoby w każdym wieku niezależnie od umiejętności, aby mogły także się cieszyć tym wspaniałym sportem.

Grzegorz Hussar, kl. 4K

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu
Zespół Szkół Technicznych
im. płk Gwidona Langera w Cieszynie
Adres: Frysztacka 48
43-400 Cieszyn
Dane kontaktowe: tel. 33 479 86 44
fax 33 479 86 45
email
NIP 548-25-22-276

email: sekretariat[at]zst.cieszyn.pl

 

Adres skrytki ePUAP:
/ZSTCieszyn/SkrytkaESP

Godziny pracy sekretariatu:

poniedziałek 7:00 - 15:00
wtorek 7:00 - 15:00
środa 7:00 - 15:00
czwartek 7:00 - 15:00
piątek 7:00 -15:00
sobota zamknięty
niedziela zamknięty