Frysztacka 48
43-400 Cieszyn

POMAGANIE JEST OK

To jedno z chwytliwych haseł, które – raz po raz – pojawia się w przestrzeni publicznej, przy różnych okazjach a zwłaszcza w okresie przedświątecznym. Chyba wielu z nas (a może nawet wszyscy) zapytani czy zgadzamy się z tym stwierdzeniem, ochoczo powiedziałoby – tak. Tyle w teorii. Bowiem praktyka pokazuje, że najważniejsze w pomaganiu jest zaangażowanie, poświęcenie. Przede wszystkim własnego, jakże cennego czasu. Tym bardziej na ogromną pochwałę zasługują osoby działające w ramach Szkolnego Koła Wolontariatu. W piątek 3 grudnia, ramach ogólnopolskiej akcji zbiórki żywności CARITAS, nasza młodzież zachęcała Cieszyniaków robiących zakupy w Lidl-u, do podzielenia się artykułami spożywczymi z podopiecznymi Konwentu oo. Bonifratrów. Młodzi – Kinga Hanslik, Sebastian Parchański oraz Patryk Schroder swoim uśmiechem, kulturą i dobrym humorem – bezapelacyjnie – zaszczepili u kupujących ideę dzielenia się z potrzebującymi, czego efektem stał się ogromny kosz z produktami, jakie później trafiły na plac Londzina, gdzie ma swoją siedzibę Konwent oo. Bonifratrów i gdzie mieszkają jego podopieczni. Młodzieży towarzyszyli opiekunowie Ks. Marcin Wróbel i Pani Anna Bogacz.

ZDJĘCIA

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu
Zespół Szkół Technicznych
im. płk Gwidona Langera w Cieszynie
Adres: Frysztacka 48
43-400 Cieszyn
Dane kontaktowe: tel. 33 479 86 44
fax 33 479 86 45
email
NIP 548-25-22-276

Formularz kontaktowy

Adres skrytki ePUAP:
/ZSTCieszyn/SkrytkaESP

Godziny pracy sekretariatu:

poniedziałek 7:00 - 15:00
wtorek 7:00 - 15:00
środa 7:00 - 15:00
czwartek 7:00 - 15:00
piątek 7:00 -15:00
sobota zamknięty
niedziela zamknięty