Praktyki zawodowe w firmie Mondelez.
Adam i Dawid z klasy 3M (technik mechatronik) odbyli w tym roku praktyki zawodowe w firmie Mondelez, z którą nasza szkoła podpisała we wrześniu umowę o współpracy. Chłopcy mieli możliwość poznać funkcjonowanie większości działów przedsiębiorstwa, w tym produkcji, pakowania czy dział utrzymania ruchu. W trakcie praktyk zdobywali cenne doświadczenie zawodowe i praktyczne umiejętności. Nasi uczniowie zostali bardzo dobrze ocenieni przez opiekunów z firmy, wykazując się zaangażowaniem, wysoka kulturą osobistą, chęcią do nauki, ale również sporą już wiedzą techniczną. Sami także podkreślali, że praktyki były dla nich niezwykle wartościowe i pozwoliły im wiele się nauczyć. W piątek odbyło się spotkanie z udziałem Dyrekcji szkoły oraz przedstawicieli firmy Mondelez, podczas którego podsumowano przebieg i efekty współpracy.
Zespół Szkół Technicznych