Frysztacka 48
43-400 Cieszyn

VIVA LA SEVILLA PODSUMOWANIE PROJEKTU POWER

W środę 27 października 2021 roku w Zespole Szkół Technicznych im. płk.  Gwidona Langera w Cieszynie  odbyło się uroczyste podsumowanie projektu POWER 2018 - 2020 - KSZTAŁĆ SIĘ GLOBALNIE, PRACUJ LOKALNIE. Początkowo projekt zakładał dwuletnią współpracę z hiszpańską Sewillą, jednak z powodu pandemii staże zostały wydłużone o kolejny rok. Projekt obejmował  pięć wyjazdów, w których brali udział zarówno uczniowie klas technikum, jak i szkoły branżowej.
Podczas uroczystości mieliśmy okazję gościć dyrektor firmy Euromind, koordynatorkę projektu po stronie hiszpańskiej - panią Amelię Wójcik. Wśród zaproszonych gości byli również: Naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie pan Michał Rajwa, z-ca dyrektora CECH-u w Cieszynie pani Joanna Walica, dziekan Akademii WSB dr Edyta Nowak – Żółty.  Przedstawiciele grup wyjazdowych zaprezentowali wspomnienia z wyjazdu w formie zdjęć. Omówili efekty praktyk oraz to, jak wiele wniosły one w życie zawodu. Pani Dyrektor Bożena Cholewa przedstawiła cele projektu oraz gorąco podziękowała wszystkim za zaangażowanie. Galę niewątpliwie wzbogacił  program artystyczny w wykonaniu uczniów i absolwentów ZST oraz ich koleżanek z Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej oraz hiszpańskie menu w tle, które przygotował ZPSWR w Cieszynie.
Zapraszamy do obejrzenie FOTORELACJI.

ZDJĘCIA

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu
Zespół Szkół Technicznych
im. płk Gwidona Langera w Cieszynie
Adres: Frysztacka 48
43-400 Cieszyn
Dane kontaktowe: tel. 33 479 86 44
fax 33 479 86 45
email
NIP 548-25-22-276

Formularz kontaktowy

Adres skrytki ePUAP:
/ZSTCieszyn/SkrytkaESP

Godziny pracy sekretariatu:

poniedziałek 7:00 - 15:00
wtorek 7:00 - 15:00
środa 7:00 - 15:00
czwartek 7:00 - 15:00
piątek 7:00 -15:00
sobota zamknięty
niedziela zamknięty