STUDNIÓWKA 2014

STUDNIÓWKA 2014

Niech żyje bal! To słowa z wystąpienia pani Blandyny Gwiazda, która w imieniu wychowawców klas czwartych zwróciła się do uczniów uczestniczących w najważniejszym w ich życiu szkolnym balu.

11 stycznia 2014 roku w Dworze Świętoszówka odbył się niezapomniany, wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju bal, w którym uczestniczyli uczniowie klas IV AB, IV CE oraz IV MTI ze swoimi wychowawcami ( Lubomirą Iskrzycką, Blandyną Gwiazda i Małgorzatą Holisz ), dyrekcją szkoły, nauczycielami i pracownikami administracji.

Dziewczyny zaprezentowały się w pięknych, balowych sukniach i oryginalnych fryzurach, a chłopcy wyglądali czarująco w swoich eleganckich garniturach. Tradycyjnie już wieczór ubogaciły przygotowane przez uczniów filmy z życia klas i szkoły oraz skecz w wykonaniu przedstawicieli klasy IV MTI. Atmosfera imprezy była wyjątkowa, jak i cała ta noc. Mamy nadzieję, że ten wieczór pozostanie w pamięci wszystkich uczestników imprezy. Bo był to BAL NAD BALE !!!
( drugi raz nie zaproszą nas wcale…)