Projekty z pracowni elektrycznej 2012

Projekty z pracowni elektrycznej 2012

Klasa 2C zaprezentowała dyrekcji swoje projekty, które wykonała w dwuosobowych zespołach w ramach zadania z pracowni maszyn elektrycznych. Uczniowie wykorzystali do tego części, które mieli dostępne w swoich domach. Tak powstały między innymi drabina Jacoba, tor z samochodzikami napędzanymi elektromagnesem, symulator świateł samochodu i elektryczny kołowrotek. Największe uznanie pani dyrektor zyskała jednak ze względu na funkcjonalność niszczarka do papieru, która powstała z maszynki do produkcji makaronu. Pracę tę wykonali Tomek Raszka i Bartek Fiedor. Wszystkim gratulujemy pomysłowości i technicznej inwencji. Prace będą wystawione podczas powiatowej prezentacji w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie. Opiekunem projektów była pani mgr inż. Katarzyna Zorychta.

ZDJĘCIA