HISTORYCZNY SUKCES !

HISTORYCZNY SUKCES !

Po zdobyciu mistrzostwa powiatu reprezentacja naszej szkoły w sztafetowych biegach przełajowych zajęła również pierwsze miejsce w zawodach rejonowych w Lace (19.11) i po raz pierwszy w historii awansowaliśmy do finału województwa, który odbył się 30 października w Rudzie Śląskiej. W zawodach z udziałem szesnastu najlepszych ekip na Śląsku walczyliśmy bardzo dzielnie i po piątej zmianie plasowaliśmy się na bardzo dobrym piątym miejscu z realnymi szansami nawet na podium. Niestety, przeszkodziła w tym kontuzja naszego biegacza na ostatniej zmianie. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to historyczny i największy sukces sportowy w historii Zespołu Szkół Technicznych im. płk. Gwidona Langera! Czekamy na kolejne.
W górny rzędzie od lewej: Paweł Legierski, Daniel Mencner, Paweł Gojowy, Dawid Mencner. W dolnym rzędzie: Cezary Tomica, Dariusz Gabzdyl, Konrad Zając, mgr Tomasz Matuszek