Wycieczka integracyjna klasy 1M

Wycieczka integracyjna klasy 1M

W środę, 14 lutego 2018 r. klasa 1M wzięła udział w kuligu odbywającym się w Wiśle Czarne. Wycieczka miała na celu przede wszystkim zintegrowanie uczniów poprzez umożliwienie wszystkim spędzenia wspólnego czasu poza szkołą. Przejazd dwoma zaprzęgami konnymi odbywał się w przepięknym krajobrazie Doliny Białej Wisełki. Droga wiodła wzdłuż meandrów płynącej powoli rzeczki okraszonych co chwila wodospadami zwanymi Kaskadami Rodła.

Po dojechaniu do góralskiej koliby nastąpił czas posiłku, podczas którego prowadzono liczne rozmowy. Po obiedzie uczniowie powolutku zaczęli opuszczać  góralską chatę. Pozostałą chwilę czasu do odjazdu wszyscy postanowili wykorzystać do zorganizowania bitwy na śnieżki – wymianie pocisków śnieżnych towarzyszyły pościgi, ucieczki i inne swawole. Niestety, w pewnej chwili konieczne stało się zakończenie zabawy, gdyż czas kuligu powoli zbliżał się do końca.  Zdążyliśmy jeszcze zrobić wspólne zdjęcie i ruszyliśmy w drogę powrotną.

Czy wycieczka spełniła swoje zadanie? Niech zaświadczą o tym uśmiechy na twarzach przyszłych techników mechatroników.

ZDJĘCIA