Langer na Grabowej!

Langer na Grabowej!

W sobotę 12 maja reprezentacja Zespołu Szkół Technicznych im. płk. G. Langera wraz  z opiekunami wzięła udział w 49 Młodzieżowym Rajdzie Górskim pod hasłem „Powitanie wiosny”.

Grupa młodzieży z naszej szkoły wyruszyła żółtym szlakiem z Brennej Leśnicy. Trasa prowadziła przez Stary Groń 824m n.p.m. Czarnym dotarliśmy do Chaty na Grabowej 905 m n.p.m. Tam uczestnicy otrzymali pamiątkowy dyplom, książeczki GOT (Górskiej Odznaki Turystycznej) i mogli wzmocnić się ciepłym posiłkiem. Szczególnie przydało się to tym, którzy stanęli w szranki do konkursu z wiedzy turystycznej o Beskidzie Śląskim, historii Ziemi Cieszyńskiej oraz znajomości zasad ochrony przyrody. Uczennica naszej szkoły Wiktoria Kurowska z klasy 2AC zdobyła w tym konkursie 3 miejsce !!

Towarzyszyła nam piękna pogoda i  doskonałe humory. Bawiliśmy się wspaniale, a przy okazji mogliśmy podziwiać niezwykłe widoki naszych pięknych gór.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GRATULUJEMY!!

ZDJĘCIA