Pożegnanie Absolwentów 2018

Pożegnanie Absolwentów 2018

Kasztany dawno już przekwitły, a nasi absolwenci z klasy 4CD i 4BM zakończyli zdawanie egzaminów maturalnych. Na wyniki czekamy z niecierpliwością. Tymczasem chcemy przypomnieć chwile, kiedy rozstawali się ze szkołą. Uroczystość pożegnania odbyła się 27 kwietnia w szkolnej auli. W tym dniu 52 uczniów otrzymało świadectwo ukończenia technikum. Wśród nich najlepsza była Karolina Wantulok z klasy 4BM ze średnią 4,8! Nagrody za wyniki w nauce, bardzo dobre zachowanie i pracę na rzecz szkoły otrzymali: Daniel Strządała, Beniamin Szklorz, Gerard Świeży, Damian Gawlas oraz Łukasz Macura z klasy 4CD oraz Karolina Wantulok, Mateusz Sikora, Grzegorz Brunner, Kamil Herman, Michał Migurski, Szymon Sobel z klasy 4BM. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!! Kochani Absolwenci, życzymy Wam dalszego rozwoju, optymizmu, spełniajcie swoje marzenia!

ZDJĘCIA