IMPREZA INTEGRACYJNA KL.1 F

IMPREZA INTEGRACYJNA KL.1 F

Dnia 24 .10. 2018 r. klasa 1 f wraz z wychowawczynią i trzema opiekunkami wyruszyła na przygodę do Wisły Głębce , do parku linowego. Celem wycieczki była dobra zabawa na świeżym powietrzu w pięknych okolicznościach górskiej przyrody. Dziewczęta wspinały się po pionowej ściance, przy asekuracji instruktora wspinaczki górskiej i ratownika górskiego. Potem próbowały swoich sił w parku linowym. Największe emocje wzbudzał zjazd tyrolką. W połowie zabawy dziewczęta posiliły się kiełbasą upieczoną na ognisku, które musiały same sobie przygotować. Po posiłku i ziołowej herbatce rozpoczęły dalszą część zabaw integracyjnych. Przy asekuracji koleżanek ze swojej grupy, chodziły po belkach, biegały w sztafecie,chodziły na nartach. Zabawa była przednia. Polecamy wszystkim klasom to wspaniałe miejsce na wycieczkę klasową.

ZDJĘCIA